м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Безлімітний інтернет на 90 днів та Київстар ТБ на 3 місяці при купівлі смартфонів Samsung

   29.11.2022

   З 29 листопада 2022 року при купівлі певних моделей смартфонів та планшетів Samsung в офіційних місцях їхнього продажу абоненти Київстар можуть отримати безлімітний інтернет на 90 днів та Київстар ТБ на 3 місяці в подарунок на умовах пакету Преміум HD. Акція триватиме до 15 січня 2023 року.

   Офіційні місця продажу смартфонів та планшетів Samsung

   Безлімітний інтернет:

   Учасниками акції можуть бути фізичні особи абоненти контрактної та передплаченої форм обслуговування. Після реєстрації мобільного пристрою Samsung в мережі Київстар абонент отримає SMS повідомлення з пропозицією підключити безлімітний інтернет на 90 днів за 3 гривні.

   Київстар ТБ на 3 місяці:

   Щоб скористатися послугою Київстар ТБ та отримати 3 місяці доступу, учасник акції має встановити на смартфон додаток Київстар ТБ та зареєструватися в наступному порядку:

   1. відкрити додаток Київстар ТБ на мобільному девайсі
   2. пройти авторизацію за номером телефону
   3. при появі банера з доступом на 3 місяці натиснути «Далі»
   4. після авторизації на банері натиснути кнопку «Підключити»

   Після завершення акційного періоду користування послугою Київстар ТБ, абоненти мобільного зв’язку Київстар автоматично продовжать користуватись послугою Київстар ТБ на умовах пакету Сімейний за стандартною вартістю 150 грн/міс. Для учасників акції — абонентів інших мобільних операторів послуга автоматично відключається, проте її можна буде самостійно підключити та оплачувати з банківського рахунку.

   Будь ласка, зверніть увагу. У промо можуть взяти участь абоненти всіх мобільних операторів. Абоненти Домашнього Інтернету та тарифів Все разом від Київстар не зможуть отримати Заохочення.

   Більше інформації про умови акції та повний перелік моделей телефонів за посиланням