м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Більше 45 тисяч медиків з усієї України отримали бонуси від Київстар

   10.04.2020

   За два тижні від початку акції бонус в еквіваленті 150 грн був нарахований 45,5 тисячам лікарів та медсестер з реєстру медичних працівників України*, які залишили заявку оператору.

   Нагадаємо, що 25 березня 2020 року Київстар заявив про свою підтримку медиків у складний період боротьби із коронавірусною хворобою. Усім медикам-абонентам компанії, номери яких внесені до реєстру медичних працівників, оператор почав нараховувати по 150 бонусів (1 бонус – еквівалент 1 грн), які можна використати протягом 30 днів з дня нарахування:

   • контрактним абонентам – на дзвінки та SMS по Україні. Бонуси на рахунку витрачаються першими. Перевірка залишку: код *138# або в додатку Мій Київстар.
   • абонентам передплати – на дзвінки, послуги інтернету, SMS по Україні та оплату пакета послуг за наявним тарифним планом. Бонуси на рахунку витрачаються першими. Перевірка залишку: код *114# або в додатку Мій Київстар.

   Щоб отримати бонуси, медикам потрібно з мобільного номера Київстар, що зареєстрований у реєстрі медичних працівників, зателефонувати на номер 477*103 та залишити заявку, скориставшись простим IVR-меню. Бонуси зараховуються протягом 5 робочих днів з моменту подачі заявки – після перевірки та підтвердження НСЗУ (Національною службою здоров'я України) наданих у ній даних.

   Раніше Київстар також повідомив, що виділяє 30 мільйонів гривень благодійної допомоги на боротьбу з COVID-19 в Україні. Компанія спільно з БФ «Твоя опора» закупить апарати штучної вентиляції легень, монітори, що відстежують стан тяжкохворих пацієнтів, та засоби особистого захисту для українських медиків, які зараз знаходяться на передовій боротьби із вірусом. Про всі ініціативи Київстар можна дізнатись за посиланням.

   *Реєстр медичних працівників формується на підставі даних, які подаються до НСЗУ керівниками або головними лікарями медичних закладів. Після чого кожен медпрацівник може внести, оновити чи додати інформацію про себе в особистому кабінеті електронної системи охорони здоров’я.

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,2 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net