м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Більше можливостей для спілкування з пакетами хвилин «На інші мобільні та за кордон» і «На міські номери та CDMA»

   29.11.2018

   Для комфорту клієнтів, які активно спілкуються з абонентами інших мобільних операторів, телефонують за кордон та підключають для цього додаткові пакети хвилин, Київстар спрощує умови надання послуг.

   Починаючи з 6 грудня 2018 року при зміні тарифного плану клієнту передплаченого зв’язку будуть надані додаткові пакети хвилин «На інші мобільні та за кордон» або «На міські номери та CDMA» в залежності від того, які пакети були підключені в попередньому тарифі. В зазначених нових пакетах хвилин клієнти Київстар можуть дзвонити не тільки на номери інших мобільних операторів України або на міські номери, але й за кордон* або на номери CDMA-операторів.

   Таким чином, після зміни тарифного плану немає необхідності підключати зазначені послуги повторно або самостійно.

   Звертаємо увагу, що додаткові пакети надаються тільки в тому випадку, якщо аналогічні пакети хвилин абонент самостійно підключав до зміни свого тарифного плану.

   *Хвилини на інші напрямки можна використати для дзвінків на номери фіксованого або мобільного зв’язку Італії, Польщі та Росії. За даними Київстар 83% всіх дзвінків абонентів за кордон відбуваються саме в ці країни.