м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Бізнес-повідомлення Viber: Київстар запустив новий маркетинговий сервіс для бізнес-клієнтів

   13.08.2020

   Завдяки партнерству Київстар та Rakuten Viber корпоративним клієнтам Київстар доступна нова послуга - розсилка бізнес-повідомлень Viber.

   Відтепер корпоративні клієнти Київстар зможуть скористатися новим сервісом - пакетом бізнес-повідомлень Viber, інструментом для швидкого та надійного оповіщення клієнтів, маркетингових комунікацій і прямого контакту з аудиторією. Бізнес-повідомлення Viber допомагають домогтися ефективної залученості наявних клієнтів та залучити нових, а отже поліпшити показник конверсії та підвищити впізнаваність бренду серед клієнтів.

   «Це не перший досвід партнерства з Rakuten Viber, і нам приємно, що наша співпраця має продовження тепер і для корпоративних клієнтів, які хочуть створювати ефективні рекламні кампанії та покращувати свої маркетингові показники. Спільними зусиллями та завдяки досвіду двох лідерів ми допомагаємо компаніям розвивати свій бізнес і вдосконалювати діалог з клієнтами», - коментує Костянтин Вечір, директор з розвитку на корпоративному ринку Київстар.

   За даними компанії Rakuten Viber, понад 96% користувачів смартфонів в Україні використовують додаток Viber, щодня українці роблять в месенджері близько 4 млн. дзвінків та відправляють 11 млн. повідомлень.

   Завдяки різним інтерактивним форматам, на відміну від SMS, бізнес-повідомлення Viber, як маркетинговий інструмент, дозволяють:

    

   • Додавати посилання та зображення, відео та візитні картки;
   • Вмістити до 1 000 символів (в SMS максимально допустимі 160 символів);
   • Інтегруватися по API із CRM та іншими програмами компанії;
   • Отримувати щомісячну статистику та звіти.

    

   «Завдяки нашій значній базі користувачів і провідній позиції додатка для обміну повідомленнями в Україні, ми надзвичайно раді оголосити про стратегічне партнерство з Київстар. Я особисто впевнена, що багатьом світовим брендам Viber допомагає приносити прибуток, і це ще один приклад нашого успіху. Завдяки цьому новому партнерству тепер компанії зможуть спілкуватися з їх клієнтами швидко і захопливо за допомогою бізнес-повідомлень Viber», - ділиться Христина Констандаке, директор по доходах (Chief Revenue Officer) в Rakuten Viber.

   Дізнатися більше про послугу розсилки бізнес-повідомлень Viber можна на сайті, в магазині Київстар, за номером 466 або 0 800 300 466.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні та є найбільшим платником податків до бюджету на телеком-ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua

   Про Rakuten Viber

   Viber — додаток для дзвінків та обміну повідомленнями, що дозволяє людям залишатися на зв'язку, ким би вони не були і де б не знаходилися.

   Наші користувачі по всьому світу відправляють один одному безкоштовні текстові повідомлення, роблять відео дзвінки, спілкуються у групових чатах, взаємодіють з улюбленими брендами та відомими людьми, а також стежать за їх оновленнями. Ми гарантуємо користувачам нашого додатку свободу і безпеку спілкування.

   Viber є частиною Rakuten Inc., світового лідера у сфері електронної комерції та фінансових послуг. Додаток виступає офіційним месенджером футбольного клубу «Барселона», а також офіційним додатком для дзвінків та обміну миттєвими повідомленнями баскетбольного клубу Golden State Warriors.

   Почніть користуватись Viber сьогодні та отримайте максимум вражень від найкращого сервісу для спілкування у світі.

   Потрібен актуальний логотип? Ви можете знайти його у нашому бренд центрі: https://www.viber.com/en/brand-center/