м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Cуперсила від мережі супермаркетів «Сільпо» знову доступна для абонентів передплати

   15.03.2023

   Підключивши до свого основного тарифу послугу «Суперсила від Сільпо», абоненти передплати Київстар зможуть протягом двох тижнів отримувати у 15 разів більше балів у програмі лояльності «Власний рахунок».

   Взяти участь в акції можуть всі абоненти передплати, які підключать послугу «Суперсила від Сільпо». Вона передбачена умовами тарифних планів*. і доступна навіть для абонентів, які вже підключили інші «Суперсили» у своєму тарифі.

   Послугу «Суперсила від Сільпо» можна підключити в додатку Мій Київстар, зателефонувавши на короткий номер 500 або за кодом *500*32#, який слід набрати зі свого мобільного телефону. Після активації «Суперсили» на номер абонента надійде SMS-повідомлення з персональним посиланням на мобільний додаток «Сільпо». Щоб отримати бажані бали абонент повинен встановити мобільний додаток «Сільпо» на свій смартфон.

   Після активації «Суперсили» абоненти зможуть обрати перелік улюблених товарів у програмі лояльності «Власний рахунок», яка є у мобільному додатку, і отримувати додаткові бали бонусної програми впродовж 14 днів при купівлі будь яких товарів у мережі супермаркетів «Сільпо».

   Підключити нову Суперсилу можна з 15 березня 2023 року по 15 червня 2023 року включно.

   Нагадаємо, що Суперсили від Київстар – безоплатні додаткові сервіси, які можна вибрати для доповнення основного пакета послуг у діючому тарифному плані, в залежності від потреб кожного абонента. Слідкувати за появою нових «Суперсил», акційних пропозицій від партнерів та керувати власним номером можна завантаживши Мій Київстар за посиланням.

   Зі всіма деталями акційної пропозиції можна ознайомитися за посиланням.

   *Акція доступна для всіх тарифних планів передплати окрім Sim для пристроїв, Змінна Sim, Смарт Sim.