м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Для абонентів Київстар заміна SIM-карти USIM тепер можливо навіть без відвідування магазину

   20.03.2018

   Абонентам Київстар стало простіше підготуватися до 4G. Замінити SIM-карту на USIM тепер можна самостійно.

   Українці активно готуються до запуску мережі четвертого покоління: кількість абонентів Київстар, які відвідують фірмові магазини оператора для заміни SIM-карти на USIM, виросла в два рази у порівнянні з груднем 2017 року. Щоб зробити підготовку абонентів до 4G комфортнішим, Київстар пропонує віддалену заміну SIM-карти на USIM.

   Для цього необхідно виконати наступні кроки:

   • Придбати новий стартовий пакет Київстар з позначкою 4G. Починаючи з 2017 року на всіх стартових пакетах мобільний оператор використовує тільки USIM-карти.
   • Зі своєї діючої SIM-карти набрати комбінацію *245*41*0XXYYYYYYY*Z…Z#, де 0ХХХХХХХХХ — номер телефону, вказаний на новому стартовому пакеті, а Z...Z — дані нової SIM-карти: 19 цифр ICC коду (серійний номер на звороті самої SIM-карти) або 8 цифр PUK1 (зазначений на тримачі, до якого кріпиться SIM-карта). Після набору комбінації ви отримаєте SMS з паролем, який необхідно для переносу номеру.
   • Після заміни старої SIM-карти на USIM у своєму смартфоні — необхідно активувати номер через комбінацію *111#
   • Надіслати запит *245*42*ХХХХХХ#, де ХХХХХХ — отриманий в SMS пароль.
   • Перезавантажити смартфон через 10 хвилин після відправки запиту.
   • По факту виконання заявки прийде SMS-повідомлення.

   Після цього, номер абоненту буде перенесено на USIM-карту протягом однієї години. Будуть відновлені всі кошти на основному та бонусному рахунку, а також підключені послуги. Безкоштовно скористатися новою можливістю можуть абоненти передплаченого зв’язку Київстар*. Ніяких додаткових платежів, крім вартості стартового пакету, немає.

   Перш ніж віддалено замінити SIM-карту, перевірте чи підтримує ваша SIM-карта 4G за допомогою спеціального USSD-коду *245*4#. Щоб перевірити телефон, чи підтримує він 4G, скористайтесь запитом *245*5#. Якщо ваш телефон не підтримує 4G (LTE), підберіть собі новенький смартфон в нашому інтернет-магазині.

   *Крім окремої групи тарифних планів з кодом 068, які раніше користувалися послугами зв’язку оператора Beeline. Контрактним абонентам послуга недоступна.