м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Для контрактних та бізнес-клієнтів Київстар пропонує програму кредитування «Відстрочка платежу»

   20.05.2020

   З 27 травня 2020 року замість старої програми кредитування «Золотий Абонент» для своїх контрактних абонентів та бізнес-клієнтів Київстар запропонує програму кредитування «Відстрочка платежу». Програма «Золотий Абонент» припинить свою дію через застарілі умови та малу кількість клієнтів, які нею користуються.

   Нагадаємо, що серед переваг «Відстрочки платежу»:

   • Для контрактних абонентів – програма кредитування діє у розмірі 100% від середньомісячної суми витрат за останні 4 місяці. Наприклад, якщо середні витрати за особовим рахунком абонента становлять 300 гривень, то всі абонентські номери цього особового рахунку зможуть користуватися послугами мобільного оператора сукупно на цю суму без жодної оплати; послуги не будуть відключатися. 
   • Для бізнес-клієнтів – програма кредитування діятиме в розмірі 300% від середньомісячної суми витрат за останні 4 місяці. Наприклад, якщо середні витрати по особовому рахунку клієнта складають ті ж 300 гривень, то всі абонентські номери цього особового рахунку зможуть користуватися послугами мобільного оператора сукупно на 900 гривень без жодної оплати; послуги не будуть відключатися. 

   За потреби абоненти можуть самостійно змінювати розмір кредитного ліміту на 10%, 25%, 50%, 100%, 200%, 300% від середньомісячної суми витрат за останні 4 місяці.

   Будь ласка, зверніть увагу. Якщо за номерами контрактних абонентів тимчасово відключені послуги, то програма «Відстрочка платежу» автоматично підключатися не буде. Вони зможуть підключити її самостійно після погашення заборгованості та відновлення номеру, зателефонувавши за коротким номером 466*53, звернувшись в контакт-центр компанії за номером 466 або 0800300466, завітавши до магазину Київстар або за допомогою системи самообслуговування «Мій Київстар».

   Дзвінки на вказані номери безкоштовні з мобільних Київстар.

   Довідка про Київстар

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,2 млн абонентів. Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, що має офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні та є найбільшим платником податків до бюджету на телеком-ринку, одним із найкращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.netwww.kyivstar.ua.