м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Домашній Інтернет від Київстар продовжує інвестиції в розбудову та відновлення мережі: результати та плани

   16.09.2022

   Попри всі складнощі, які принесла повномасштабна війна, компанія продовжує не тільки відновлювати мережу, а й інвестувати в її розвиток та соціальні інфраструктурні об’єкти.

   44 тисячі квартир та 6 нових міст із Домашнім Інтернетом

   За останні 6 місяців мережа Домашнього Інтернету від Київстар розширилась на 355 нових будинків, а це понад 44 тис. квартир. Також послуга стала доступна в м. Дубно, а до кінця року з’явиться ще в 5 нових містах.

   17 міст із інтернетом на швидкості 1 Гбіт/с

   Активно йде модернізація мережі до швидкості 1 Гбіт/с. Тепер його можна підключити в м. Київ, Дніпро, Львів, Старокостянтинів, Володимир, Трускавець, Славута. Перевірити можливість підключення на сайті. А загалом цього року заплановано покриття гігабітною мережею ще 10 міст. Загальна вартість інвестицій в модернізацію склала понад 200 млн. грн. Плани компанії щодо розширення та модернізації мережі — найкраще підтвердження віри в перемогу України в цій війні.

   Відновлення пошкодженої мережі

   Пошкоджена внаслідок бойових дій мережа вже повністю поремонтована на деокупованих територіях в м. Чернігів, Ніжин, Ірпінь, Охтирка та в містах під обстрілами — Кривий Ріг, Зеленодольськ, а також в робочому стані підтримується 99% мережі в Миколаєві, 94% в Харкові та 81% в Нікополі.

   Домашній Інтернет у бомбосховищах та модульних містечках

   У рамках соціальних ініціатив був підключений інтернет в 1279 бомбосховищах та укриттях, а також в 442 модульних будиночках для вимушено переміщених осіб. Компанія планує і далі працювати в цих напрямках та до кінця року підключить ще 6 модульних містечок, а також підключить WI-FI в десятках укриттів у школах. Щоб долучились до ініціативи компанії та провести інтернет в укриття в будинку, школі або модульному містечку, потрібно звернутись на email адресу wifi@kyivstar.net*.

    

   *Готовий забезпечувати інтернетом ті модульні містечка, де є технічна можливість провести Домашній Інтернет від Київстар.

    

   Довідка про Київстар

   Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на кінець 2021 року обслуговував 26,2 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1,2 млн абонентів Домашнього Інтернету. Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. На сьогодні понад 90% населення України проживає у зоні мережі LTE. Київстар. Компанія забезпечує найвищу поміж мобільних операторів України середню швидкість передачі даних у мережі мобільного зв’язку, що підтверджено дослідженнями Speedtest від Ookla.

   Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку й інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін. Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON, що має головний офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телеком-ринку, кращим роботодавцем і соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net