м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Допомагайте дітям із Київстар ТБ

   01.08.2022

   З 1 серпня до 30 вересня 2022 року Київстар проводить промоакцію «14 днів Київстар ТБ у подарунок» для абонентів, які зроблять переказ на проєкт Дитяча надія.

   Усі абоненти передплаченого зв’язку Київстар, які зроблять переказ на проєкт Дитяча надія через SMS, USSD-код або банківською картою на сайті ініціативи отримають ознайомчий доступ до послуги Київстар ТБ на умовах пакета Преміум HD на 14 днів без зняття будь-якої плати за послугу. Абоненти контрактної форми обслуговування можуть взяти участь в акції лише зробивши переказ банківською картою. Будь ласка, зверніть увагу. Скористатися акцією не можуть абоненти, які обслуговуються на тарифних планах послуги Домашній Інтернет та лінійки Все разом.

   Як отримати промокод на Київстар ТБ?

   1. Зробити переказ на підтримку дітей з хворобами серця або онкологічними захворюваннями через SMS або банківською картою, обов’язково зазначивши актуальну електронну адресу на сайті
   2. Або зробити переказ через USSD-код
    *450*сума переказу# — будь-яка сума від 1 до 3000 грн, напрямок «Вся Україна. Допомога онкохворим дітям»
    *451*сума переказу# — будь-яка сума від 1 до 3000 грн, напрямок «Вся Україна. Допомога дітям з хворобами серця»

   Впродовж 14 днів після переказу абонент отримає SMS з промокодом для активації.

   14 днів Київстар ТБ у подарунок

   14 календарних днів з моменту активації доступу. Після закінчення 14 днів ознайомчий доступ до послуги Київстар ТБ припиняється. Абоненти, які вже були користувачами послуги – продовжують користуватися нею на умовах свого стандартного пакета.

   Який доступ надає пaкeт Київстар ТБ Преміум HD

   Це 290+ телеканалів та 20 000 фільмів, серіалів і шоу. Доступ до контенту Київстар ТБ надається тільки на території України (крім тимчасово окупованих територій).

   До коли можна активувати промокод

   Не пізніше 31.10.2022 року.

   Як активувати промокод?

   • Зайти в додаток Київстар ТБ
   • В розділі Профіль користувача послуги знайти поле Ввести промокод
   • Ввести промокод, ознайомитись з умовами надання ознайомчого доступу на екрані вводу промокоду та натиснути кнопку Активувати

   Відповідальним за підключення послуги та її надання протягом періоду ознайомчого доступу є ТОВ «Плюс ТБ», код ЄДРПОУ 42642803, місцеперебування якого 04080, Україна, м. Київ, вул. Кирилівська, 23.

   Чи потрібно платити за мегабайти у додатку Київстар ТБ?

   Мегабайти не знімаються, якщо ви користуєтеся мобільним інтернетом Київстар в мережі 2G/3G/4G. Для абонентів інших мобільних операторів трафік сплачується за умовами їх тарифів.

   На яких пристроях можна дивитися /активувати промокод?

   Один обліковий запис Київстар ТБ — це доступ до платформи на п’яти пристроях. Київстар ТБ можна переглядати:

   • На комп’ютері, увійшовши на сайт
   • На мобільному телефоні, завантаживши додаток у Play Market, AppStore чи App Gallery
   • На телевізорі з операційною системою Smart TV чи Android TV, завантаживши додаток у маркеті
   • На звичайному телевізорі, після підключення до нього медіаплеєра з операційною системою Android TV і завантаження додатка Київстар ТБ

    

   Київстар ТБ — спільний проєкт групи 1+1 media та Київстар, заснований 11 грудня 2019 року. Це платформа онлайн-телебачення, яка надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, прямоефірних програм, і регулярно пропонує ексклюзивні допрем’єрні покази проєктів. Її перевагою є можливість перегляду контенту одразу з п’яти різних пристроїв — зі смартфонів, планшетів, ноутбуків, Smart TV або ТВ-тюнерів. Станом на вересень 2021 року платформа налічувала близько 300 телеканалів та VOD-бібліотеку з 20 000 фільмів та серіалів тривалістю понад 80 тис. годин.

   Дитяча надія — спільна благодійна ініціатива Київстару та платформи dobro.ua від БО МБФ «Українська Біржа Благодійності», започаткована у листопаді 2018 року. Основна мета ініціативи – забезпечити онко- та кардіовідділення в українських лікарнях життєвонеобхідним обладнанням, інструментами, розхідними матеріалами та ремонтом існуючого обладнання в українських лікарнях.

   За час існування ініціативи SMS-пожертви абонентів Київстар вже допомогли придбати обладнання для понад 40 дитячих кардіо- та онковідділень у чотирьох регіонах України — Києві, Дніпрі, Львові та Одесі. Проєкт здійснюється у партнерстві з БО МБФ УББ, яка провела моніторинг дитячих медичних закладів України та досконало знає їхні реальні потреби. Кошти, які абоненти жертвують через SMS, не оподатковуються. 100% пожертв перераховуються УББ на реалізацію проєкту.