м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Helsi створив Наглядову раду

   24.11.2022

   Для досягнення стратегічних цілей з розвитку одного з найбільших провайдерів медицини в Україні Helsi групою акціонерів було створено Наглядову раду.

   Новий орган управління буде виконувати завдання з консультаційної діяльності для досягнення довгострокових цілей та розкриття нових горизонтів. Також метою діяльності Наглядової ради є сприяння масштабуванню та залученню інвестицій у галузь цифровізації охорони здоров’я.

   До Наглядової ради увійшли Олександр Комаров (голова Наглядової ради) – президент компанії Київстар, Самвел Акобян та Ярослав Іваненко – засновники проєкту Helsi, директор з бізнес розвитку Київстар – Зоя Дроншкевич, а також Дмитро Шимків – в минулому генеральний директор Microsoft Україна, виконавчий голова ради директорів Darnitsa Group, наразі партнер в стартапі АеронДрон.


   Створення Наглядової ради для нас це однозначно підсилення, оскільки цілі компанії дуже амбітні. В тому числі, будь-які інвестиції в Helsi є прямими інвестиціями в розвиток цифрової трансформації охорони здоров’я України”, – підкреслив Євген Донець, CEO Helsі.

   “Helsi – абсолютний інноваційний лідер цифрових медичних сервісів в Україні, які створюють можливості реалізувати мрію людства щодо управління власним здоров‘ям за допомогою цифрових технологій”, – прокоментував Дмитро Шимків.

   Найближчим часом Наглядова рада зосередиться на стратегічних пріоритетах компанії, а саме – зростання частки ринку та доходів у B2B, ріст клієнтської бази та частоти використання сервісу B2С і створенню продуктів Big data, інвестиції у кібербезпеку та захист даних.

   Довідка про Хелсі:

   Helsi.me це сервіс запису на медичні послуги та безпечного зберігання медичних даних. Сервіс дозволяє пацієнтам швидко і зручно записуватись на прийом до лікаря, діагностику, аналізи, вакцинацію і замовляти медикаменти. Лікарням – брати участь у реформі Міністерства охорони здоров’я і впорядкувати роботу клінік. Користувачами мобільного додатку Helsi являються вже понад 4 млн людей, кількість бронювань консультацій на місяць – 10 млн, кількість онлайн консультацій – 3 млн на місяць. Системою користуються понад 1300 установ охорони здоров’я і 49 000 лікарів по всій Україні. Додаткова інформація: media@helsi.me, https://helsi.me/

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на вересень 2022 року обслуговував 24,4 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1,1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку й інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, Cloud solutions, цифрове ТБ та ін. Київстар активно допомагає абонентам, суспільству і країні долати складнощі воєнного часу. За 2022 рік компанія перерахувала благодійним фондам 104 млн грн допомоги на гуманітарні потреби суспільства і надала абонентам безкоштовних послуг і бонусів у сумі еквівалентній 574 млн грн. Київстар підтримав ініціативу Президента України United24 по залученню коштів на відбудову України та виділив 300 млн грн на відновлення цифрової інфраструктури. Також компанія власним коштом підключає до швидкісного інтернету бомбосховища і модульні будинки для переселенців.

   Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телекомринку, кращим роботодавцем  і соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.