м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Інформація про роботу послуг Київстар у цифровому банку Sense SuperApp

   03.05.2022

   В умовах воєнного стану Київстар та Альфа-Банк Україна зосереджують свої зусилля на забезпеченні стабільної роботи всіх напрямків компаній, а також на наданні своїм клієнтам ключових послуг.

   Для подальшого стабільної роботи компаній та збалансування ресурсів, було прийнято рішення, що послуги Київстар у додатку Sense SuperApp припиняють працювати. З 6 травня 2022 року сервіси для перевірки та управління мобільним рахунком, а також спеціальні пропозиції Київстар будуть недоступними у цифровому банку.

   Надалі Київстар продовжить приділяти основну увагу відновленню інфраструктури та забезпеченню стабільної роботи мережі, а також наданню ключових послуг для своїх клієнтів мобільного та фіксованого зв’язку. А команда Альфа-Банку Україна зосередиться на забезпеченні регулярної роботи банківських відділень, розвитку платежів та запуску нових функцій у цифровому банку Sense SuperApp.

   Усі абоненти Київстар зможуть продовжувати керувати витратами за своїм номером, поповнювати рахунок без комісії та підключати різні послуги в додатку Мій Київстар. Завантажуйте додаток та будьте в безпеці.