м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Івано-Франківськ та Дніпро підключились до Mobile ID

   28.12.2018

   Відтепер містяни зможуть використовувати електронний підпис Mobile ID для отримання муніципальних електронних сервісів. На підключених до платформи Mobile ID веб-сайтах Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) можна замовити найбільш популярні у громадян довідки та електронні послуги.

   «20 грудня ми запустили Mobile ID у національному масштабі. А вже сьогодні Дніпро та Івано-Франківськ надають послуги населенню за допомогою цього сервісу, - каже Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. – Це важливо – мати змогу отримувати послуги віддалено, у зручний час та без зайвої бюрократії. І ми прагнемо, щоб таких електронних послуг ставало все більше. Тому запрошуємо до співпраці державні та бізнес-структури, яких готові оперативно підключати до нашої платформи».

   З Дніпровською міською радою Київстар ще у березні 2018 року домовився про інтеграцію сервісу Mobile ID до електронних сервісів на сайті ЦНАП м. Дніпро.

   «Технологія Mobile ID була готова ще у 2015 році, але тривав процес прийняття потрібних законопроектів і стандартів, - прокоментувала в.о. заступника мера м. Дніпро Яніка Мерило. - Дуже пишаюся, що навесні Дніпро першим з українських міст разом із Київстар домовився розпочати надавати електронні послуги через Mobile ID і зараз ми це зробили. Сподіваюсь, що в майбутньому перелік послуг і довідок, які можна отримати через мобільний телефон, буде розширюватися. Ми вдячні партнерам з Київстару за плідну співпрацю в цьому питанні».

   Mobile ID на сайті ЦНАП м. Івано-Франківськ дає можливість замовити 48 адміністративних послуг, серед яких найбільш поширені з житлово-комунального сектору, земельних та квартирних питань, сімейних справ, підприємницької діяльності, архітектурних та містобудівних запитів, послуги з отримання копій документів. Сервіс дозволяє пройти ідентифікацію в кабінеті користувача, замовити послуги онлайн, перевірити стан замовлених послуг чи готовності документів, звернутися до архіву тощо. Також MobileID допомагає містянам впливати на рішення, що приймаються владою за допомогою сервісу «Голос громади». На цьому порталі визначається думка громадян із загальноміських питань, проблем розвитку територій, громадських слухань онлайн та законодавчих ініціатив.

   «Лише за 2018 рік ЦНАП Івано-Франківська надав понад 150 тис. адміністративних послуг, - розповів міський голова м. Івано-Франківська Руслан Марцінків. – А переведення більшості муніципальних сервісів в електронний формат із віддаленою ідентифікацією громадян дозволить значно збільшити кількість звернень у майбутньому, полегшити їх виконання і при цьому не переобтяжувати наявний ресурс ЦНАПу. Завдяки нашим електронним послугам та Mobile ID від Київстар франківці зможуть відчувати себе частиною європейської спільноти, де цінується час людини. І найголовніше - реагування на звернення громадян до державних структур відбувається швидко та якісно».

    

   Mobile ID - це сервіс, який дозволяє за допомогою мобільного телефону провести ідентифікацію особи для доступу до електронних послуг та використовувати електронно-цифровий підпис в системах електронного документообігу. Для роботи сервісу необхідний звичайний мобільний телефон і спеціальна захищена SIM-карта, яка окрім звичного телеком-функціоналу має також функцію підвищеного захисту інформації.

   Київстар першим серед телеком-операторів презентував роботу послуги ще у 2015 році, а також першим запустив послугу у дослідну експлуатацію у грудні 2017 року для групи контрактних абонентів компанії.

   Для надання послуги Mobile ID своїм абонентам Київстар пройшов повну сертифікацію згідно з чинним законодавством України.

   Замовити послугу Mobile ID можна в 11 містах України. Актуальний перелік пунктів видачі SIM-карт  -  за посиланням

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. За дослідженнями міжнародної компанії Ookla, у мережі Київстар швидкість мобільної передачі даних є найвищою ніж в середньому по Україні. Послугами Київстар користується 26,6 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні. За даними  «Вісник. Рейтинг»  компанія є № 1 платником податків у галузі зв’язку та входить до  ТОП-20 найбільших платників податків України. За весь час своєї діяльності, компанія сплатила до бюджету країни майже  59 млрд грн. податків, а також інвестувала у розвиток телеком галузі понад  37 млрд грн.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.