м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Кількість смартфонів Apple у мережі Київстар зросла майже на третину

   12.09.2018

   Українці стали активніше купувати та користуватися смартфонами компанії Apple. З нагоди Apple Special Event – презентації нової лінійки iPhone, у Київстар проаналізували, яким моделям цього бренду віддають перевагу абоненти та де живе найбільше прихильників «яблучних» девайсів.

   У серпні 2018 ріку смартфонів Apple у мережі Київстар стало на 28% більше, у порівняні з аналогічним періодом 2017 року. А кількість смартфонів з підтримкою 4G/LTE серед них зросла на 41%. Внаслідок того, що 9 із 10 «яблучних» смартфонів у абонентів вже підтримують  4G/LTE – цей бренд виявився №1 серед усіх 4G-смартфонів у мережі Київстар.

   Найпопулярніші моделі,  якими користуються абоненти Київстар, розмістилися у наступному порядку:

   1. iPhone 5S, 18% від всіх Apple-девайсів;
   2. iPhone 6, 15%;
   3. iPhone 6s,13%;
   4. iPhone 7, 11%;
   5. iPhone 5, 8%.

   Торішній флагман – iPhone X – займає 8-му позицію та складає 5% від всіх Apple-девайсів, лише трохи відстаючи від iPhone 4s та iPhone 7 Plus. 

   Згідно з даними Київстар, найбільше прихильників  «яблучних» девайсів живе у Київській області – 25% абонентів, які користуються смартфонами Apple проживають саме тут. На другому місці – Львівська область з 10%. На третьому – Дніпропетровська область з 9%, потім – Одеська і Харківська області, з 8% і 5% відповідно.

   У фірмових магазинах Київстар та онлайн-магазині shop.kyivstar.ua також зросла кількість проданих смартфонів Apple. За перші 8 місяців 2018 року їх було продано на 40% більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

    

   Довідка

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 3G та 4G. Послугами оператора користується понад  26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ, Нью-Йорк та Euronext, Амстердам.

   Київстар 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку, а також одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.  За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 57 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 36 млрд грн.

   За додатковою інформацією звертайтесь: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.