м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Контент від АМЕДІАТЕКА в мобільному ТВ-додатку «Kyivstar Go TV»

   23.05.2019

   Київстар розширює можливості сервісу «Kyivstar Go TV». З 01 червня 2019 року відеоконтент від HBO, Fox, Showtime, CBS, Starz та Sony, доступний для абонентів Київстар в пакеті Ultra, а також в окремому пакеті АМЕДІАТЕКА. Дивіться улюблені серіали «Світ Дикого Заходу» та «Ігри престолів», новий драматичний серіал «Чорнобиль», а також десятки інших всесвітньовідомих стрічок.

   З сервісом «Kyivstar Go TV» абоненти можуть переглядати до 190 ТВ-каналів та контент з відеобібліотеки на 10 000 фільмів, серіалів, мультфільмів. І все це на 5 екранах одночасно: смартфоні, планшеті або ПК.

   Ви можете підключити послугу «Kyivstar Go TV AMEDIATEKA» з 04 червня прямо в додатку. Вартість користування новим пакетом складає 109 грн/міс.

   Також у зв’язку з розширенням сервісу ми змінюємо тариф за користування послугою «Kyivstar Go TV Ultra» з 01 червня 2019 року до 197 грн/місяць.

   Зверніть увагу: у випадку, якщо на рахунку у абонента передплаченого зв’язку коштів менше, ніж щомісячна оплата, буде зніматися щоденна оплата 6 грн (в рамках послуги «Kyivstar Go TV AMEDIATEKA») та 8 грн. (в рамках послуги «Kyivstar Go TV Ultra»).

   У контрактних абонентів списання відбуватиметься щодня рівними частинами пропорційно кількості днів в календарному місяці

   Детальні умови надання послуги за посиланням.

   Тарифи наведені з урахуванням усіх податків та зборів