м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Користувачі Київстар ТБ можуть додатково підключити пакет Amediateka

   01.11.2021

   Вартість пакету — 119 грн/міс. Підключити послугу може користувач будь-якого тарифного плану. Також пакет автоматично включений до ТВ-пакетів Максимальний HD, Преміум HD 2020 та Преміум HD.

   У пакет входить 3 канали:

   • A Classic — телеканал світових хітів. Він містить золоту бібліотеку HBO, а також серіали та фільми інших студій, які вже встигли підкорити мільйони глядачів у всьому світі.
   • A First International — показує різножанровий контент: від екшн-блокбастерів і чорних комедій до серйозної документалістики.
   • A Premier — показує нові серіали та фільми HBO одночасно з усім світом. Хіти провідних каналів та студій, колекція ігрових та документальних фільмів, а також церемонії вручення телепремій у прямому ефірі.

   Київстар ТБ — це платформа онлайн-телебачення, яка надає користувачам доступ до тисяч годин контенту, прямих ефірів програм і регулярно надає ексклюзивні допрем'єрні покази проектів. Є можливість дивитися фільми, серіали та шоу одразу на п'яти різних пристроях — смартфонах, планшетах, ноутбуках, Smart TV та ТВ-тюнерах. Додаток Київстар ТБ доступний для всіх операторів мобільного зв'язку в Україні. Київстар ТБ налічує понад 300 телеканалів та VOD-бібліотеку з 20 000 фільмів та серіалів, тривалістю понад 80 тисяч годин.

   Детальніше: tv.kyivstar.ua