м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Kyivstar Go TV: безлім доступ до серіалів, фільмів і ТБ в одному додатку

   12.03.2018

   Лідер телеком-ринку України запускає для своїх абонентів новий відеострімінговій сервіс Kyivstar Go TV. У додатку понад 170 телеканалів, 8500 фільмів, серіалів і ТВ-шоу у високій якості. Трафік на Kyivstar Go TV не тарифікується.

   «Використання дата-трафіку нашими абонентами за рік зросло майже у 2,5 раза і 41% припадає саме на стрімінгові сервіси. Із запуском 4G українці будуть ще активніше дивитися відео або слухати музику через додатки. І ми, випереджаючи їх очікування, вже зараз створюємо якісні сервіси з ліцензійним медіа-контентом: Kyivstar Go TV, Київстар Футбол, Радіо Київстар» – коментує запуск нової програми Павло Даніман, директор по маркетингу Київстар.

   У Kyivstar Go TV є три пакети підключення «Light», «Premium» і «Ultra». У всіх пакетах абоненти отримують доступ до відеотеки з популярними фільмами, серіалами і ТВ-шоу.

   Пакет «Light» з 58 розважальними телеканалами доступний безкоштовно і без тарифікації мобільного інтернету для абонентів з такими тарифними планами:

   • передплаченого зв'язку «Безлім Соцмережі», «Безлім Відео» і «Максимальний Безлім»;
   • контрактного зв'язку «Безлім», «Безлім Extra», «Безлім Ultra», «Безлім Silver», «Безлім Gold» і «Безлім Platinum»;
   • «Київстар Все разом. Плюс», «Смарт» і «Екстра».

   У пакеті «Premium» за 2 грн/день абоненти отримають доступ до 108 телеканалів. У максимальний пакет «Ultra» за 6 грн/день входить 176 каналів, у тому числі й популярні іноземні: «MTV», «BBC», «Discovery», «Animal Planet», «National Geographic», «Eurosport 1» і «Eurosport 2», «Sony» і «Fox».

   Kyivstar Go TV був створений спільно з відеосервісом MEGOGO. Завантажити додаток можна в Play Market і App Store. Також, для перегляду на ПК або ноутбуці за посиланням доступна веб-версія сервісу.

    

   Довідка про компанію

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користується понад  26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ, Нью-Йорк та Euronext, Амстердам.

   Київстар 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку, а також одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.  За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 54,4 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 35,6 млрд грн.

   За додатковою інформацією звертайтесь: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.