м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київcтар включив зв’язок 4G ще в 112 населених пунктах

   13.02.2019

   Національний телеком оператор підключив до 4G зв’язку нові населені пункти в Івано-Франківській та Львівській областях. Абонентам цих населених пунктів, які вже встановили USIM-картки та користуються смартфонами з 4G модулем, Київстар надав 10 000 Мегабайтів нетарифікованого трафіку.

   Мобільний інтернет 4G з’явився у районних центрах Городок, Жовква, Золочів, Миколаїв, Моршин, Калуш  і селах цих районів. Завдяки цьому ще понад 200 тисяч мешканців України в 112 населених пунктах отримали можливість користуватись новими технологіями мобільного зв’язку. Наразі мережа 4G Київстар охоплює 3731 населених пунктів, де мешкають 21,5 млн жителів України.

   Завдяки зв’язку 4G абоненти зможуть отримувати нові переваги мобільного інтернету. Адже з технологією LTE середня швидкість передачі даних є на порядок вищою, а затримка в передачі пакетів інформації (ping) менше в 2,5 рази у порівнянні з сучасними мережами 3G. Для абонентів це можливість швидко обмінюватись «важким» контентом, дивитись онлайн ТВ високої якості зображення, в лічені секунди завантажувати мобільні додатки скрізь, де є покриття мережі.

   У кінці 2018 року, за даними експертів міжнародної компанії Ookla, Київстар став лідером за середньою швидкістю мобільного інтернету серед мобільних операторів України.

   Нагадаємо, що Київстар надає абонентам великий вибір тарифних планів, що пропонують вигідні умови для клієнтів мобільного інтернету. Зокрема, тарифи з необмеженим трафіком на популярні сервіси (YouTube, соціальні мережі, база знань Wikipedia, освітня платформа  Prometheus).

   Щоб розпочати користування 4G необхідно, щоб смартфон та SIM-картка абонента підтримувала технологію LTE. Це можна перевірити з допомогою  USSD-кодів: *245*5# виклик - для перевірки смартфонів; *245*4# виклик - для перевірки SIM-карток. Замінити SIM-картку на USIM з підтримкою 4G/LTE можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар. Також компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів та гаджетів по вигідній ціні в своїх магазинах і на сайті.

   Більше деталей про 4G за посиланням: http://kyivstar.ua/4g.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні. За даними  «Вісник. Рейтинг»  компанія є № 1 платником податків у галузі зв’язку та входить до  ТОП-20 найбільших платників податків України. За весь час своєї діяльності, компанія сплатила до бюджету країни майже  59 млрд грн. Податків, а також інвестувала у розвиток телеком галузі понад  37 млрд грн.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.