м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар дає абонентам безлімітний мобільний інтернет безкоштовно — ексклюзивно в додатку Sense SuperApp

   31.12.2021

   Київстар продовжує акцію «Щасливий день» ексклюзивно в цифровому банку Sense SuperApp. З 01.01.2022 до 31.12.2022 включно абоненти Київстар можуть один раз на 7 днів безкоштовно користуватися безлімітним мобільними інтернетом та дзвінками у мережі оператора, навіть якщо вони не оплачували послуги за своїм тарифом.

   Скористатися акцією «Щасливий день» можуть всі абоненти Київстар, які обслуговуються за умовами передплати та мають об’єднаний профіль у Sense SuperApp.

   Отримати «Щасливий день» у додатку банка просто: потрібно увійти у свій профіль Київстар у Sense та активувати послугу. Повідомлення про її активацію та статус також можна відстежувати в цифровому банку.

   Абоненти Київстар, які ще не користуються Sense SuperApp, можуть замовити акцію таким чином:

   • встановити цифровий банк Sense SuperApp за посиланням
   • вибрати пакет послуг з дебетовою карткою або кредитну картку Альфа-Банк Україна
   • пройти ідентифікацію через відеочат або застосунок Дія
   • активувати акцію в розділі управління номером телефону

    

   Нагадаємо, що в цифровому банку Sense SuperApp абоненти Київстар можуть отримати 10% кешбек за мобільні послуги. Користувачі додатка можуть повернути на свій рахунок до 300 грн щомісяця за оплату тарифу, інші послуги, наприклад Київстар ТБ, замовлення додаткових МБ та хвилин, роумінгу тощо.

   Також нові клієнти Sense SuperApp, які є абонентами Київстар, при оформленні картки для виплат за вакцинацію, окрім 1000 грн від держави, можуть отримати додаткові 100 грн на свій рахунок програми лояльності Cash'U Club та 50 грн на мобільний рахунок Київстар.

   Співпраця банку та телеком-оператора почалася у березні 2021 року, коли вони об'єднали доступ до банківських та мобільних рахунків у Sense. Завдяки цьому клієнти банку й абоненти оператора можуть одночасно керувати своїм банківським і мобільним рахунком та додатковими послугами в одному додатку.

   Отримати вичерпну інформацію про додаток та встановити його можна в одному з більш ніж 530 фірмових магазинів оператора по всій країні.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 89% населення України живе на території дії мережі LTE Київстар. Компанія є лідером ринку мобільного зв’язку, фіксованого інтернету і конвергентних послуг (зв’язок, інтернет, ТБ). Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API з можливістю використовувати аналітичні дані оператора для розробки цифрових продуктів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Компанія Київстар 23 роки працює в Україні, і визнана як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанією.

   Додаткова інформація:  pr@kyivstar.net.

    

   Довідка про Альфа-Банк Україна:

   Альфа-Банк Україна – великий український банк з міжнародним капіталом, входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings S.A. з головним офісом у Люксембурзі. Відповідно до класифікації Національного банку України, Альфа-Банк Україна входить до групи банків іноземних банківських груп, є системно важливим банком і знаходиться у першій десятці фінансових установ країни за обсягом активів. Станом на 1 липня 2021 року роздрібна мережа банку включає 196 відділень та 692 банкомати. Банк обслуговує 1,5 мільйона фізичних та юридичних осіб та має штат понад 6,3 тисячі співробітників.

   Sense SuperApp – цифровий банк від Альфа-Банку Україна, одна заміна для всіх фінансових додатків для фізичних осіб та підприємців. У Sense вперше в Україні запущена повноцінна відеоідентифікація, яка дозволяє відкрити рахунок у банку за лічені хвилини без візиту до відділення, управління банківськими та мобільним рахунками в одному додатку, поповнення картки через Apple Pay, власна стрічка новин Now та багато іншого. Sense SuperApp запущений у листопаді 2020 року, лише за вісім місяців кількість його користувачів перевищила 880 тисяч.

   Додаткова інформація: press@alfabank.kiev.uawww.alfabank.uahttps://alfabank.ua/sense-superapp.