м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар – генеральний партнер фільму «Кіборги»

   15.08.2017

   Художній фільм «Кіборги» став одним із переможців Восьмого конкурсного відбору Держкіно. Генеральний партнер стрічки – компанія Київстар.

   «Кіборги» – повнометражний фільм режисера Ахтема Сеітаблаєва. Сценарій написаний за спогадами захисників Донецького аеропорту, а самі воїни виступали в ролі консультантів під час створення фільму. Творці стрічки наголошують, що це історія не про війну, а про сучасних героїв, які формують нову Україну. Незважаючи на різницю у походженні та віці, їх об’єднала одна мета – захистити рідну землю. Заради спільної перемоги вони готові стояти до кінця, бо за їхніми спинами матері, жінки, діти і ціла країна.

   «У фільмі ми хотіли показати силу духу наших героїв і наскільки було важливим їхнє бажання вистояти у цій війні заради створення нової вільної та щасливої країни», – говорить режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв.

   Зйомки фільму розпочалися у лютому 2017 року. Знімальний майданчик був розташованим у селі Крюківщина Київської області. Частину матеріалу також відзнімали у Чернігівській області: на Гончарівському полігоні відтворили сцени танкових боїв, а на злітно-посадковій смузі запасного Чернігівського аеродрому — екстер'єр аеродрому.

   Генеральним партнером стрічки стала компанія Київстар, за підтримки якої її творці змогли втілити у життя свої наймасштабніші задуми у зйомках.

   «Для того, щоб передати атмосферу донецького аеропорту, ми побудували декорації, які ідентичні справжнім розмірам колишнього аеропорту. Це стало можливим завдяки нашим партнерам – компанії Київстар», - розповідає продюсер фільму Іванна Дядюра.

   «Підтримка сучасної української культури – один із пріоритетів компанії Київстар. Невід’ємна її частина – розвиток вітчизняного кінематографа. Ми раді стати партнерами у зйомках фільму «Кіборги». Переконаний, що ця історія про легендарних захисників Донецького аеропорту не залишить байдужими більшість українців», – говорить начальник департаменту маркетингових комунікацій компанії Київстар Юрій Чорненький.

   Довершенням тизера, який з’явився у мережі сьогодні, 15 серпня, стала композиція Святослава Вакарчука і гурту Океан Ельзи «Не твоя війна».

   Реліз фільму відбудеться у День Збройних сил України, 6 грудня 2017 року.

   Довідка про Київстар

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв'язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються понад 26 млн абонентів мобільного зв'язку.

   Акціонери Київстар – міжнародна група VEON Ltd. (раніше – VimpelCom ltd), офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

   Київстар понад 19 років працює в Україні, є одним із найбільших платників податків – за весь час роботи оператор перерахував до держбюджету 50 млрд грн. Капітальні інвестиції компанії у розвиток телекомунікацій становлять 35 млрд грн.

   За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.