м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар інвестує 50 млн грн в обладнання безперебійного живлення для «Домашнього інтернету»

   23.12.2022

   Київстар додатково інвестує 50 млн грн в джерела безперебійного живлення для роботи послуги «Домашній Інтернет». Це дасть можливість забезпечити інтернетом більше 10 тис. будинків під час віялових чи стабілізаційних відключень електроенергії. Монтажні роботи триватимуть впродовж зими.

   Встановлення джерел безперебійного живлення (далі — ДБЖ) відбувається поетапно, залежно від можливості закупівлі та надходжень цього дефіцитного обладнання. Утім, якщо абонент може надати власне ДБЖ для резервування сервісу за своєю адресою, оператор просить звернутись на пошту power@kyivstar.net або залишити заявку за телефоном 0 800 300 460.

   Базові характеристики ДБЖ:

   • Вихідна напруга 220В/240В;
   • Батарея – 1 x 12 В / 9 Аг*;
   • Відсутність функції Green mode, тобто вимкнення ДБЖ при низькому споживанні;
   • Має мати функцію автоматичного запуску при відновленні світла;
   • Рівень споживання комутатора на годину – близько 20 Вт.

   Крім того, оператор звертається до представників ОСББ, ЖЕКів, керуючих компаній та комерційних установ, які розміщені в житлових будинках, з проханням сприяти електроживленню обладнання компанії. Це можна реалізувати через переключення обладнання на зарезервовані лінії електропостачання в будинку, власних генераторів, акумуляторів чи інших джерел альтернативного живлення.

   «Зменшення енергетичної залежності – це один з головних викликів на сьогодні. Паралельно з закупівлею та монтажем ДБЖ, ми модернізуємо оптичну мережу, що нівелює вплив сусідніх будинків. Окрім цього, важливою ланкою в забезпеченні фіксованого інтернету є безпосередньо живлення основних вузлів. Наразі Київстар інвестував вже понад 600 млн грн. у забезпечення своїх базових станцій потужними акумуляторами та генераторами. Таким чином, спільними зусиллями ми зменшимо енергозалежність сервісу. Але, звісно, на це потрібен час та терпіння наших абонентів», - прокоментував керівник департаменту фіксованого зв’язку Київстар Сергій Сухорук.

   Детальніше ознайомитись із тим, як влаштована мережа «Домашнього Інтернету» можна у відео за посиланням. 

   Не зважаючи на всі виклики, спричинені терористичними атаками рф, компанія продовжує відновлювати мережу в деокупованих містах, підключати будинки до інтернету з максимальною швидкістю до 1 Гбіт/с., а також забезпечує інтернетом 1420 бомбосховищ та 744 модульні будинки для сімей переселенців. Наразі таких вже 832.

    

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на вересень 2022 року обслуговував 24,4 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1,1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку й інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data,  Cloud solutions, IoT, сервіси для кіберзахисту, цифрове ТБ та ін. Київстар активно допомагає абонентам, суспільству і країні долати складнощі воєнного часу. За 2022 рік компанія перерахувала благодійним фондам 104 млн грн допомоги на гуманітарні потреби суспільства і надала абонентам безкоштовних послуг і бонусів у сумі еквівалентній 574 млн грн. Київстар підтримав ініціативу Президента України United24 по залученню коштів на відбудову України і виділив 300 млн грн на відновлення цифрової інфраструктури. Також компанія власним коштом підключає до швидкісного інтернету бомбосховища і модульні будинки для переселенців.

   Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телекомринку, кращим роботодавцем  і соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.