Новини і акції

Київстар модернізував «Комерційний Дата-Центр»

11.08.2020

Київстар збільшив потужності дата-центру більш ніж у два рази, посилив систему безпеки та забезпечив цілодобову технічну підтримку.

«Попит на розміщення серверного обладнання на стороні оператора і на хмарні рішення в українських компаній зростає, оскільки бізнес добре розуміє, що сервісні IT-завдання швидше і дешевше віддати на реалізацію постачальнику конвергентних послуг, а самому зосередитися на розвитку бізнесу та стратегічних завданнях, — коментує Костянтин Вечір, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. Для користувачів послугами дата-центрів, особливо для банків і фінансових організацій, питання кібербезпеки критично важливі. Тому для нас модернізація дата-центру — це виправдана інвестиція і закономірний процес еволюції та розвитку послуг для бізнесу».

 

Серед переваг послуги «Комерційний Дата-Центр» від Київстар можна виділити 5 ключових:

  • Розвинена інфраструктура: власна будівля в Києві, наявність екранованих шаф відповідають стандартам НБУ для фінансових організацій, доступ до мережі Київстар і хмарного сервісу Azure Stack with Kyivstar;
  • Гарантоване та безперебійне енергопостачання: власна трансформаторна підстанція та дизель-генераторна станція;
  • Підтримання обов'язкових кліматичних умов: автоматична система управління кліматом, ізоляція «холодних коридорів»;
  • Безпека: в побудові системи безпеки враховані вимоги щодо забезпечення рівня надійності Tier-III; автоматична пожежна сигналізація і система пожежогасіння, цілодобова охорона і система відеоспостереження, доступ до обладнання під суворим наглядом охоронного персоналу;
  • Технічна підтримка фахівців Київстар 24/7 і оперативний доступ до обладнання на вимогу замовника.

 

Послугами комерційного дата-центру користуються компанії малого, середнього і великого бізнесу з таких галузей, як фінанси та банківський сектор, логістика, промисловість, сільське господарство, фармацевтичні та IT компанії, охорона здоров'я, рітейл, енергетика.

Серед замовників послуг — в тому числі компанії, кількість співробітників яких не перевищує 50 осіб. Важливим фактором є наявність у замовника своєї IT-інфраструктури та IT-фахівців.

Нагадаємо, що тепер сервіси глобального Azure від Microsoft доступні з дата-центру Київстар. Партнерський продукт дозволить компаніям оптимізувати свої корпоративні процеси та залишатися в правовому полі, тобто розміщувати й обробляти дані в межах України.

Побувати на віртуальній екскурсії по дата-центру Київстар можна за посиланням, а ознайомитися з подробицями послуги або замовити консультацію на сайті сервісу.

 

Довідка про Київстар:

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G, обслуговуючи  25,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.