м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар надає абонентам безлімітні дзвінки у мережі навіть без поповнення рахунку

   16.11.2020

   Київстар продовжує розширювати можливості для спілкування та запускає нову послугу, яка доступна беж жодних оплат — «Ми разом». Тепер абоненти зможуть вибрати один номер Київстар, щоб телефонувати на нього безлімітно, навіть якщо вони не поповнювали свій рахунок та не оплачували послуги у тарифі.

   Нова послуга діє для абонентів передплати та клієнтів з тарифами «Все разом»*. Вони можуть обрати для дзвінків номер будь-якого абонента Київстар, незалежно від його форми обслуговування. Навіть тих, хто переніс свій номер у мережу оператора завдяки MNP.

   Підключити послугу можна одним із декількох простих способів:

   • у додатку «Мій Київстар»;
   • безкоштовно зателефонувавши на номер 535;
   • ввівши код *535*380ХХХХХХХХХ#, де ХХХХХХХХХ — номер абонента Київстар, з яким хочуть бути завжди на зв’язку.
   • або у консультантів кол-центру та фірмових магазинів Київстар.

   Також один раз на місяць абоненти зможуть змінити номер для безлімітних дзвінків. З детальними умовами послуги можна ознайомитися за посиланням.

   Нагадаємо, що до кінця року абоненти Київстар також можуть безкоштовно замовити собі безлімітний мобільний інтернет та дзвінки в мережі на один день кожного тижня. Навіть якщо вони не поповнюють свій рахунок та не оплачують послуги у своєму тарифі.

   *Послуга «Ми разом» діє для всіх тарифних планів передплати та тарифів «Все разом» за винятком «Київстар Домашній 4G», «Смарт SIМ», «SIM для пристроїв» та «Професіонал».