м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар надає більше можливостей для ведення бізнесу корпоративним абонентам, що обслуговувалися на тарифах для фізичних осіб

   20.06.2019

   Київстар розширює коло можливостей для ведення бізнесу корпоративними абонентами, які користувалися тарифами для фізичних осіб. З 01 липня 2019 року вони автоматично та безкоштовно переводяться на актуальні тарифи для бізнесу із кращим наповненням. Зокрема, вони отримають ще більше хвилин для дзвінків на інші мережі, які можна використовувати також для дзвінків за кордон в певних напрямках; безлімітний доступ до інтернету; безкоштовне підключення сервісу SIM-пара з необмеженим доступом до інтернету, для окремих тарифних планів - користування без додаткових оплат сервісом Mobile ID і програмним забезпеченням Microsoft Office 365 і ін. Додаткові можливості для ведення бізнесу  - це  головні переваги тарифів для підприємців.

   Зміни стосуються абонентів, що обслуговувалися на тарифах Абсолютний Необмежений, Київстар 4G Business 2018, Безлім Platinum, Все для VIP Екстра,Київстар 4G Business VIP 2018, Київстар 4G Extra+, Київстар 4G Ultra 2018, Безлім Gold, Все для VIP, Kиївстар Онлайн+, Київстар Дзвінки 50, Все за 70+, Безлім, Київстар 4G 2018, Безлім Silver, Все за 350, Київстар 4G Extra 2018, Все за 300, Київстар 4G Extra+ 2018, SIM для пристроїв, Київстар Родина.

   Також, у зв’язку із втратою актуальності, Київстар припиняє дію застарілих тарифних планів для абонентів з індивідуальними умовами обслуговування. Натомість абонентам пропонуються тарифні плани лінійки Kyivstar 4G.

   Детальна інформація з актуальними тарифними планами - на сайті компанії.

   Додатково пропонуємо ознайомитися з актуальними, ще більш вигідними, умовами роумінгу, які діятимуть з 01 липня 2019 року для усіх юридичних осіб. Зокрема, користувачі матимуть в роумінгу збільшений обсяг послуг -  більше мегабайтів, хвилин на розмови та SMS. 

   Детальну інформацію можна отримати у персонального менеджера або координатора, а також за телефоном 466 (для абонентів Київстар) або 0800300466 (для абонентів інших мобільних операторів і стаціонарних мереж України). Дзвінки не тарифікуються.

   Важливо: до 1.07.2019 р абоненти можуть обрати будь-який інший тарифний план, опублікований на сайті kyivstar.ua, окрім запропонованих для автоматичного переведення.