м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар оновлює умови надання додаткових SMS-повідомлень

   10.12.2019

   З 18 грудня 2019 року компанія пропонує для абонентів різних тарифних планів* як передплаченої, так і контрактної форми обслуговування єдині умови користування SMS-повідомлень понад пакет послуг. Отже, якщо в абонента закінчився передбачений у тарифі пакет SMS, і він продовжуватиме надсилати повідомлення, то додаткові пакети будуть надаватися йому на таких умовах:

   • Для відправки SMS-повідомлення по Україні – пакети із 10 SMS/3 грн. Протягом дня абоненти можуть використати до 100 пакетів SMS-повідомлень, після чого вартість кожного наступного повідомлення складатиме 1 грн.
   • Для відправки SMS-повідомлення за кордон – один пакет із 10 SMS/10 грн. Вартість кожного наступного повідомлення складатиме 3 грн.
   • У зв’язку із введенням пакетного рішення для відправки SMS-повідомлень за кордон для більшості абонентів, втрачає свою актуальність окрема послуга «SMS за кордон». Клієнти, котрі підключили її раніше і далі будуть обслуговуватися без змін в умовах. Але з 18 грудня 2019 року підключення цією послуги іншими абонентами буде припинена.

   Для абонентів, котрі активно користуються послугою SMS-повідомлень Київстар пропонує значно зекономити та замовити «Пакет 150 SMS»: 150 повідомлень на номери Київстар та інших мобільних операторів України лише за 25 грн.

   *Зміни не стосуються тарифу «SIM для пристроїв» та деяких інших тарифів. Детальна інформація буде доступна в описах тарифних планів з 18 грудня 2019 року.

   Ціни вказані із урахуванням всіх податків та зборів.