м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар отримав три нагороди на Business Wisdom Summit 2021

   30.11.2021

   Цього року експертне журі журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших» вручили Київстар та його представникам три нагороди: телеком-оператора відзначили серед інших представників бізнесу у номінації «Компанії», Олександр Комаров, СЕО, отримав визнання у номінації «Стратег», а Олександр Когут, директор з регуляторного забезпечення, став одним з кращих у номінації «GR».  

   «Основний пріоритет Київстар та мій особисто – трансформація компанії з телеком-оператора в провайдера цифрових послуг. Дякую бізнес-спільноті за те, що відзначили наші успіхи на шляху змін», - зазначив Олександр Комаров, СЕО Київстар.

   Олександр Комаров також виступив на Business Wisdom Summit та розказав, зокрема, про сприйняття телеком бізнеса акціонерами та клієнтами. Керівник компанії говорив про світові тенденції, а також навів кращі приклади того, як великі міжнародні телеком оператори трансформуються у провайдерів цифрових послуг.

   Зазначимо, що організаторами Business Wisdom Summit виступили бізнес/медіа бюро Ekonomika+, журнал «ТОП-100. Рейтинги найбільших» та ділове онлайн-видання Delo.ua

   До складу журі входили спеціалісти з рекрутингу топменеджерів, експерти, які мають досвід з навчання персоналу, аналітики ринків та члени редколегії «ТОП-100. Рейтинги найбільших». Найбільші компанії відбирали до рейтингу за консолідованою виручкою за минулий рік, а до довгого переліку «управлінського» рейтингу увійшло майже 200 СЕО з найбільших компаній України. Кандидати оцінювалися за такими критеріями, як: емоційний інтелект, антикризовий менеджмент, використання новацій, лідерський потенціал та управління змінами.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 89% населення України живе і працює на території дії мережі LTE Київстар. Компанія є лідером ринку мобільного зв’язку, фіксованого інтернету і конвергентних послуг (зв’язок, інтернет, ТБ). Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах.

   Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Компанія Київстар 23 роки працює в Україні, і визнана як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанія.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.