м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар передав майже 7 тисяч захисних костюмів до лікарень по всій Україні

   10.08.2020

   Компанія Київстар надала кошти на закупівлю 6 851 захисних костюмів для медичних працівників, які вже 5 місяців знаходяться на передовій боротьби із COVID-19. Проєкт здійснюється у партнерстві з благодійним фондом «Твоя опора», з яким мобільний оператор має досвід багаторічної співпраці. Захисні костюми були доставлені у 25 опорних лікарень в 13 областях України.

   «Разом з усією країною ми продовжуємо долати виклики, які виникли через розповсюдження коронавірусу, та підтримувати суспільство в цей непростий час. На жаль, статистика нових захворювань на COVID-19 продовжує зростати, а медичні працівники залишаються однією із найбільш вразливих категорій. Саме тому ми спрямували частину нашої благодійної допомоги на засоби індивідуального захисту для лікарів. Також раніше 68 тисяч медиків вже отримали від Київстар по 150 гривень на свої мобільні рахунки та безлімітний інтернет на 90 днів до кінця літа», - зазначає Олександр Комаров, президент Київстар.

   Благодійний Фонд «Твоя опора» провів моніторинг медичних закладів, що приймають хворих на коронавірус, та зробив аналіз на предмет наявності засобів захисту для медиків, після чого звернувся до компанії із відповідним запитом на благодійну допомогу. Фонд має надійну репутацію та проходить щорічний аудит діяльності, а також пройшов ретельну перевірку на міжнародному рівні групи «VEON» щодо етичності ведення своєї діяльності. Звітність фонду можна переглянути на сайті http://tvoya-opora.org/.

   «Завдяки Київстар ми допомагаємо українським лікарям під час пандемії. Ще навесні ми закупили ШВЛ та монітори пацієнта і вже сьогодні забезпечили лікарів індивідуальними засобами захисту. Адже у понад 50 лікарів щоденно виявляють COVID-19. Нашими спільними з Київстар зусиллями ми неодноразово довели, що можемо приносити значну користь українській медицині та допомагати нашим співвітчизникам»,коментує Валерія Татарчук, засновниця фонду «Твоя опора».

   Багаторазові захисні костюми для особистого захисту лікарів закуплені в ТОВ «Київгума» - українського виробника сертифікованої продукції для медичного призначення.

   Нагадаємо, від початку карантину компанія Київстар інвестувала понад 80 мільйонів гривень у підтримку населення та країни в боротьбі з COVID-19, зокрема 30 мільйонів благодійної допомоги пішли на закупівлю 10 апаратів ШВЛ, 20 моніторів стану пацієнтів та захисних костюмів для медиків. Крім того, за цей час мобільний оператор нарахував бонуси в еквіваленті 150 грн 68 тисячам лікарів та медсестер з реєстру медичних працівників України. 58 тисяч з них отримали бонус двічі (враховувалася дата подачі заявки та подовження терміну дії карантину). У червні усім медикам, які раніше отримали бонуси, також було надано доступ до безлімітного інтернету на 90 днів до кінця літа. Для своїх абонентів та бізнес клієнтів Київстар зробив цілу низку спеціальних пропозицій, які допомогли їм адаптуватися до нових реалій та залишатися на зв’язку з своїми рідними під час карантину.

   Повний перелік лікарень, які отримали засоби індивідуального захисту для медиків:

   1. КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня»
   2. КНП «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради»
   3. КНП «Золотоніська районна багатопрофільна лікарня» Золотоніської районної ради
   4. КНП «Черкаська центральна районна лікарня» Черкаської районної ради
   5. КНП «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М. С. і О. С. Коломійченків» Шполянської районної ради
   6. КНП «Черкаський міський пологовий будинок «Центр матері та дитини»
   7. КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради»
   8. КНП «Центральна районна лікарня» Гайворонської районної ради
   9. КНП Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня № 3»
   10. КП «Калинівська центральна районна лікарня» Калинівської районної ради
   11. КНП «Київська міська клінічна лікарня №4»
   12. КНП «Рокитнівська ЦРЛ» Рокитнівського району
   13. КНП «Хотинська районна лікарня»
   14. ОКНП «Чернівецька обласна клінічна лікарня»
   15. ОКНП «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня»
   16. ОКНП «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»
   17. КНП «Борщівська районна лікарня» Борщівської Районної ради
   18. КНП «Овруцька міська лікарня»
   19. КНП «Тростянецька міська лікарня» Тростянецької міської Ради
   20. КНП «Районна лікарня Калуської районної ради»
   21. КП «Нікопольська міська лікарня №1» Нікопольської міської ради»
   22. КНП «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування м. Бахмут»
   23. КНП Кам’янської міської ради «Міська лікарня №7»
   24. КП «НОВОМОСКОВСЬКА ЦРЛІЛ»
   25. КП «3-я міська клінічна лікарня Полтавської міської ради»

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій для 25,4 млн абонентів. Послуги 4G Компанії доступні на території, де проживає 80% населення України. У мобільної мережі Київстар середня швидкість передачі даних найвища серед мобільних операторів України, що підтверджують дані міжнародних компаній Ookla та nPerf за 2018 та 2019 рр. 

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні та є найбільшим платником податків до державного бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net

   Довідка про БФ «Твоя опора»

   Благодійний фонд "Твоя опора" заснований у 2014 році Валерією Татарчук. Фонд створювався з метою допомагати важкохворим дітям і дітям сиротам. Наразі фонд   працює у таких напрямках: допомога дітям з вродженими вадами серця – це найбільший проєкт фонду, в рамках якого фонд допомагає і підтримує ключові медичні заклади України; допомога і опіка над дитячими будинками; адресна допомога окремим дітям.

   Фонд "Твоя опора" перша і єдина організація від України, яка стала членом Міжнародної федерації серця.

   Для фонду це можливість популяризувати проблему серцево-судинних захворювань (ССЗ), від яких щороку помирає понад 400 тисяч українців. ССЗ — це перша причина смертності не тільки в Україні, а і у всьому світі. Лише системний підхід може змінити ставлення до проблеми, і знайти ефективні шляхи для її вирішення, які вплинуть на смертність — як дорослу, так і дитячу

   Під час карантину "Твоя опора" закупляла апарати ШВЛ, реанімаційне обладнання, захисні костюми та інші витратні матеріали для лікарень.