м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар підключив до 4G ще 3,5 тисячі населених пунктів

   27.06.2022

   Національний телеком оператор продовжує інвестувати у розвиток мобільного зв`язку, не зважаючи на масштабні військові дії. З лютого 2022 року Київстар збільшив територію покриття мережі 4G у 19 областях України, де підключив до швидкісної передачі даних 3,5 тис. населених пунктів.

   Київстар спрямовує великі ресурси на підтримку обороноздатності України і допомогу суспільству. Своїм головним завданням компанія вважає забезпечення стабільного, надійного зв`язку. Для цього компанія продовжує будувати і збільшувати покриття мереж 4G.

   Так, з лютого 2022 року компанія Київстар модернізувала 3 тисячі базових станцій, підключивши на них сучасну технологію LTE-900. В основному, це базові станції, які знаходяться в невеликих містах і селах з населенням до 2000 людей. Завдяки цьому збільшено ємність мережі і покращено якість 4G у 3500 населених пунктах у 19 областях України. Серед них — Вінницька, Дніпропетровська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Львівська, Одеська, Полтавська, Сумська та інші області України, де наразі не ведуться активні бойові дії.

   Щоб користуватися надійним та швидким 4G інтернетом, достатньо мати смартфон та SIM-картку, які підтримують цей стандарт зв`язку. Абоненти можуть безкоштовно замінити стару 3G картку на нову з 4G в будь-якому з 500 магазинів Київстар.

   Крім того, для кращого задоволення потреб абонентів в якісному мобільному інтернеті Київстар у 2022 році збудував 140 нових базових станцій. З метою покращення якості зв`язку в регіонах інтенсивного дата-трафіку компанія також розпочала освоєння частот діапазону 2300 МГц, які отримала від держави на період дії воєнного часу в країні.

   Від початку війни майже 5 мільйонів абонентів компанії переїхали з великих міст до невеликих селищ у межах своєї області, а ще 4 мільйони — переїхали з інших регіонів у західні області України. У зв`язку з цим телеком оператор збільшує ємність мережі і покращує якість радіо покриття у місцях зростання інтернет-трафіку.

   Від початку воєнних дій спеціалісти телеком оператора усунули тисячі аварійних ситуацій, які виникли внаслідок пошкодження телекомунікаційної інфраструктури, замінили майже 30 тисяч метрів зруйнованих волоконно-оптичних ліній, здійснили 3,5 тисячі ремонтних робіт на баштах стільникового зв’язку. Більш як 90% телеком інфраструктури компанії працює у штатному режимі, забезпечуючи зв`язок і швидкісний інтернет для потреб абонентів, державного сектору і приватних компаній.

   Довідка про Київстар:

   Київстар — найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на березень 2022 року обслуговував 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Компанія забезпечує найвищу поміж мобільних операторів України середню швидкість передачі даних у мережі мобільного зв’язку, що підтверджується дослідженнями Speedtest від Ookla.

   Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку та інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін. Акціонери Київстар — міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний як найбільший платник податків на телеком ринку, кращий роботодавець та соціально відповідальна компанія.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua