м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар підтримав організацію мобільного пункту вакцинації від Covid-19 на фестивалі Atlas Weekend

   05.07.2021

   Національний телеком-оператор здійснює інформаційну кампанію щодо масової вакцинації, щоб зупинити розповсюдження коронавірусу. Цього року на Atlas Weekend за підтримки Київстар обладнано мобільний пункт вакцинації, доступний для всіх охочих.

   Київстар вже сьомий рік є партнером міжнародного музичного фестивалю Atlas Weekend. Аби любителі музики могли активно ділитися враженнями, компанія щороку встановлює спеціальне мобільне обладнання поблизу концертних майданчиків. Цього року мобільний оператор подбав не тільки про зв’язок, але й здоров’я відвідувачів. Так, за допомоги Київстар і при участі Міністерства охорони здоров’я й медичної мережі Добробут, на території музичного фестивалю облаштовано мобільний пункт вакцинації від Covid-19.

   Отримати щеплення зможуть усі охочі. Для цього необхідно зареєструватися в електронній медичній системі Helsi.me та вибрати зручний день і час для вакцинації. Київстар забезпечив для своїх абонентів доступ до мобільного додатку і сайту медичної системи Helsi.me без списання мегабайтів трафіку.

   Директор з маркетингу Київстар Павло Даніман: «Ми розуміємо важливість інформування про необхідність масової вакцинації для зупинення розповсюдження захворювань на Covid-19. Повідомляємо наших абонентів щодо доступних пунктів вакцинації за допомогою SMS, а також розвиваємо медичні додатки та інші цифрові медичні послуги. За час епідемії Covid-19 Київстар інвестував у допомогу абонентам і суспільству майже 80 млн грн. Ми хочемо, щоб усі громадяни України були здорові та намагаємось, щоб сервіси мобільного зв’язку допомагали в цьому».

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар найбільший український оператор телекомунікацій, якого вибрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1 млн користувачів Домашнього Інтернет». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 88% населення України живе та працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ).Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги та інші.

   Акціонер Київстар міжнародна Група VEON, що має головний офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 23 роки працює в Україні та визнаний найдорожчим брендом і найбільшим платником податків у галузі зв’язку, кращим роботодавцем і соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.