м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар покращує умови користування мобільним інтернетом у роумінгу

   02.10.2019

   Щоб зробити досвід користування роумінгу більш комфортними для абонентів, Київстар впроваджує зміни в умови використання мобільного інтернету у країнах з високою вартістю цієї послуги, а також на морському та авіатранспорті.

   3 10 жовтня 2019 року абоненти контрактної форми обслуговування та бізнес-клієнти Київстар зможуть користуватися мобільним інтернетом у цих країнах після самостійного розблокування. Абоненти передплаченої форми обслуговування також зможуть заблокувати використання мобільного інтернету у країнах з високою вартістю, підключивши без жодних додаткових платежів послугу «Блокування інтернет-роумінгу для країн з вимогливими тарифами».

   Таким чином Київстар запобігатиме використанню мобільного інтернету для автоматичного оновлення додатків та у всіх інших випадках, коли абоненти не планували використовувати інтернет. Послуга не передбачає жодних платежів та впроваджується для зменшення витрат абонентів Київстар.

   Усім абонентам надається можливість керувати послугою і за необхідності включити чи виключити блокування інтернету в країнах з високою вартістю. Це можна буде робити через систему «Мій Київстар», за допомогою коротких запитів, а для бізнес-клієнтів через персонального менеджера. Детальні умови управління послугою блокування мобільного інтернету будуть доступні у розділі «Роумінг» починаючи з 10 жовтня 2019 року.

   Через додаток «Мій Київстар» розблокувати мобільний інтернет можна завчасно перед поїздкою, або користуючись wi-fi в країні перебування.

   • Перелік країн та інших напрямків, де для використання мобільного інтернету необхідне підтвердження абонента: