Новини і акції

Київстар поверне 20% вартості смартфона або сплатить розстрочку за абонента

05.12.2017

З 5 грудня 2017 року до 31 січня 2018 року в магазинах Київстар пройдуть масштабні новорічні акції: мобільний оператор повертає 20% вартості смартфона на мобільний рахунок або оплатить 2 платежі розстрочки за абонента.

Ольга Смисльонова, Директор з роздрібного продажу Київстар: «В період новорічних свят ми хочемо, щоб українці мали більше можливостей поділитися теплом і турботою зі своїми близькими. Саме тому ми проводимо безпрецедентні новорічні акції для улюблених клієнтів. Як мобільний оператор №1, ми надаємо не лише якісній зв'язок, але й великий вибір смартфонів за найкращою ціною».

Здійснивши покупку в офіційному магазині або на сайті shop.kyivstar.ua абоненти передплаченого зв’язку можуть значно зекономити:

 

  • 20% вартості придбаного смартфона Київстар повертає на мобільний рахунок абонента;
  • цей бонус нараховується на 1 або 2 номери передплаченого зв’язку Київстар на розсуд абонента. Це означає, що весь обсяг нарахованих коштів можна отримати самому, розділити порівну з близькими або подарувати;
  • бонусні кошти можна використати на послуги мобільного зв’язку Київстар: абонентську плату, міжнародні розмови, зв'язок у роумінгу, SMS-повідомлення та інші (за винятком контент-послуг). Бонусами можна скористатися протягом 6 місяців.

 

Для контрактних абонентів Київстар пропонує розстрочку на 20 місяців без жодної комісії:

 

  • Київстар оплатить 2 платежі розстрочки замість абонента;
  • пропозиція доступна для контрактних абонентів – існуючих або нових – незалежно від тарифного плану, за умови оформлення розстрочки у магазині Київстар.

 

З детальними умовами акцій можна ознайомитися на сайті та у продавців магазину. Купити сучасний смартфон з підтримкою 4G/LTE можна у одному з більш ніж 400 фірмових магазинів Київстар у 215 містах.

Зверніть увагу! Умови оформлення розстрочки не розповсуджуються на смартфони, придбані в інтернет-магазині shop.kyivstar.ua.