м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар представляє нові 4G-тарифи для контрактних та корпоративних абонентів

   19.04.2018

   Абоненти Київстар отримають ще більше хвилин для дзвінків на всі напрямки, а безлімітний мобільний Інтернет тепер доступний і в корпоративних тарифах.

   «Ми робимо все, щоб в кожного абонента було якнайбільше можливостей для спілкування, роботи та розваг. Особливо з приходом до України 4G. У новій тарифній лінійці для контрактних підключень є відмінні пакетні пропозиції та безкоштовний доступ до нових послуг: Kyivstar Go TV, Киевстар Футбол и Microsoft Office 365», – коментує запуск тарифів Павло Даніман, директор з маркетингу Київстар.

   У новій пропозиції Київстар надає широкий вибір тарифів для контрактних та корпоративних абонентів із різними профілями використання телеком-послуг. Контрактні абоненти можуть підключити один з 6 тарифних планів: «Київстар 4G», «Київстар 4G Extra», «Київстар 4G Ultra», «Київстар 4G Premium», а також «Київстар 4G Business» та «Київстар 4G Business VIP», які містять розширений пакет послуг. А для корпоративних абонентів доступні такі тарифні плани: «Київстар 4G 125», «Київстар 4G 175», «Київстар 4G 275», «Київстар 4G Premium», а також «Київстар 4G Business» та «Київстар 4G Business VIP».

   Компанія продовжує розробляти пакетні пропозиції та робить перший крок до створення уніфікованих тарифних планів: «Київстар 4G Business» та «Київстар 4G Business VIP» єдині для контрактних та корпоративних абонентів і пропонують послуги, що розширюють можливості користувачів. Зокрема, надають доступ до застосунків ліцензійного Microsoft Officer 365, які можна встановити на 5 пристроїв одночасно.

   В тарифних планах передбачено: від 100 до 4000 хвилин для дзвінків на номери інших операторів в Україні, від 100 до 4000 SMS-повідомлень, нетарифіковані хвилини для дзвінків за кордон, традиційний безлім для дзвінків всередині мережі Київстар, а також безлімітний мобільний Інтернет*. Також абоненти можуть скористатися перевагами "подвійного безліміту" із сервісом "SIM для планшета" — одночасно підключити два пристрої до інтернету на обраному тарифному плані. Нові тарифи з більшим наповненням доступні для підключення від 95 грн на місяць для контрактних абонентів та від 125 грн для корпоративних.

   Також в тарифних планах для контрактних і корпоративних абонентів Київстар пропонує можливість користуватися всіма послугами відразу, оплачуючи їх частинами або навіть в наступному місяці; кращу захищеність персональних даних, пріоритетне обслуговування і багато іншого.

   «Бізнес розвивається, коли прагне дати своєму клієнтові більше. Наші абоненти, отримавши доступ до 4G, стають ще більш активними, їх запити зростають, їх потреба бути в курсі подій тут і зараз та користуватися сервісами на високих швидкостях диктує нові правила для операторів, – каже Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар. – Тому для нас важливо не лише забезпечити клієнта тим, чого він потребує сьогодні. Але й передбачити, що йому знадобиться завтра – випередити його запит та влучити в очікування».

   Повна інформація про нові тарифи вже доступна на сайті kyivstar.ua.

   Зверніть увагу! Для активації послуги «Інтернет Безлім» - безлімітного мобільного інтернету - для абонентів корпоративних тарифних планів «Київстар 4G 125», «Київстар 4G 175», «Київстар 4G 275» необхідно відправити команду *173*5#.