м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар презентував нову IoT-послугу – SafeHome

   14.11.2018

   Завдяки новому IoT-рішенню Київстар абоненти будь-яких мобільних операторів зможуть контролювати безпеку будинків та квартир зі смартфонів.

   Київстар і Охоронний Холдинг, лідери ринків телекому і охоронних послуг в Україні, презентували послугу SafeHome: «Кращі міжнародні практики стають доступними українцям. Унікальність пропозиції в тому, що клієнт отримує не просто «розумну», а й вигідну охорону будинку з обладнанням і підключенням без додаткової плати, є тільки плата за послугу», – коментує Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар.

   Це коробкова пропозиція. Клієнтам надається наступне наповнення:

   • охоронне устаткування,
   • його монтаж і підключення,
   • мобільний додаток для управління SafeHome і контролю приміщень (версії для Android і iOS).

   За клієнтами закріплюються особисті менеджери.

   Місячна плата за послугу становить 400 грн. У вартість входить користування обладнанням, повний пакет послуг охоронної компанії – від супроводу клієнта, до виїзду за викликом, передача даних з приладу.

   В охоронний пристрій вже встановлена ​​SIM-карта Київстар. Управління та контроль сигналізацією здійснюється дистанційно, як зі смартфонів, так і з кнопкових мобільних телефонів. Користувачі кнопкових мобільних можуть активізувати або відключити пристрій, зателефонувавши на нього. Якщо тривога спрацює, абонент отримає повідомлення і йому надійде телефонний дзвінок. За допомогою програми для смартфона крім зазначених опцій можна уточнити статус охорони будинку в реальному часі та керувати «розумним» обладнанням. Сигналізація має рівень захисту Grade2, це означає, що обладнання захищене від «глушилок». Якщо датчик спрацює або зв'язок з обладнанням зникне, власнику житла і Охоронному Холдингу надійде сигнал тривоги. Наряд охоронної компанії відразу виїжджає на місце події.

   «Послуга SafeHome – це моніторинг та технічна підтримка об'єкту, що охороняється в режимі 24/7. Ваш особистий менеджер відповість на всі питання і надасть вичерпну консультацію. Це інноваційна і зручна охорона, а пакетна пропозиція для клієнта – одне з найбільш зручних і лояльних на ринку», ­­– коментує Шевченко Олексій, комерційний директор Охоронного Холдингу.

   «Завдяки спільному партнерству нам вдалося створити якісне охоронне рішення для українців. SafeHome – це професійне обладнання в сфері Home Security від компанії ELDES, яке поєднує простоту та зручність використання, унікальну безпровідну технологію та високу європейську якість. Віримо, що багато сімей України тепер зможуть убезпечити свої домівки», – коментує голова правління компанії ELDES, Артурас Тайцас.

   На першому етапі проекту послуга буде доступна жителям Дніпра, Запоріжжя, Львова, Києва і декількох населених пунктів у Київській області: Вишневе, Боярка, села Чайки, Білогородка, Софіївська та Петропавлівська Борщагівка. Надалі SafeHome буде доступний по всій території України.

   Цього року Київстар вже представив ринку IoT-автосигналізацію «Автотрекінг». У найближчій перспективі – запуск кількох нових продуктів і послуг з галузі охорони здоров'я, «розумного» міста тощо.

   Більш детально про SafeHome: https://kyivstar.ua/safehome

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. За дослідженнями міжнародної компанії Ookla, у мережі Київстар швидкість мобільної передачі даних є найвищою ніж в середньому по Україні. Послугами Київстар користується 26,6 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні. За даними  «Вісник. Рейтинг»  компанія є № 1 платником податків у галузі зв’язку та входить до  ТОП-20 найбільших платників податків України. За весь час своєї діяльності, компанія сплатила до бюджету країни майже  59 млрд грн. Податків, а також інвестувала у розвиток телеком галузі понад  37 млрд грн.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.