м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар продовжує акції до купівлі смартфонів

   27.02.2023

   Акції «Безлімітний інтернет до 4G-смартфону» та «Київстар ТБ у подарунок до смартфону» активно користуються попитом серед клієнтів ритейлу та поціновувачів інтернет магазину Київстар. Тому пропозиції щодо них знову доступні до підключення для абонентів передплати та контракту (фізичних осіб).

   З 27 лютого 2023 по 31 січня 2024 при купівлі 4G-смартфону з операційною системою Android, IOS або Windows в магазинах Київстар або на сайті https://shop.kyivstar.ua/ фізичні особи-абоненти передплати, включно з FMC, та абоненти контракту можуть отримати безлімітний інтернет на 90 днів у подарунок. Детальніше про умови акційної пропозиції «Безлімітний інтернет до смартфона» можна ознайомитись за посиланням.

   «Київстар ТБ у подарунок до смартфону», а саме користування пакетом «Сімейний» на 3 місяці (місяць підключення + 3 повних календарних місяці), абонентам Київстар на передплатній та контрактній формах обслуговування надаються у період з 10 лютого 2023 по 31 січня 2024 при купівлі 3G або 4G-смартфону в роздрібній мережі Київстар або на сайті https://shop.kyivstar.ua/. Більше інформації про умови отримання за посиланням.