м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар продовжує акцію на безкоштовні доставки замовлень з онлайн-магазину Rozetka.ua

   21.12.2021

   Абоненти Київстар, які підключать або вже користуються Суперсилою від Rozetka, можуть отримати сервіс ROZETKA Premium для безкоштовних доставок з онлайн-магазину

   Взяти участь в акції можуть абоненти, які вже користуються або перейдуть на нову лінійку тарифних планів з Суперсилою – додаткові сервіси, якими можна доповнити основний пакет послуг у тарифі, в залежності від ваших потреб. Скористатися Суперсилою від ROZETKA Premium можливо, навіть якщо ви вже підключили основні чинні Суперсили у вашому тарифі.

   Виберіть Суперсилу ROZETKA Premium у додатку Мій Київстар, зателефонуйте на короткий номер 500 або введіть код *500*3#. Після її активації на ваш номер надійде SMS-повідомлення з персональним промокодом на знижку*, щоб оформити сервіс ROZETKA Premium на сайті онлайн-магазину. Промокод можна отримати до 28 лютого 2022 року включно, а скористатися – до 15 березня 2022 року включно. Завдяки сервісу ROZETKA Premium, ви отримаєте безкоштовну доставку товарів зручним для вас способом.

   Нагадаємо, що підключивши Суперсилу від ROZETKA Premium у додатку Мій Київстар, ви також можете взяти участь у розіграші гаджетів Apple, який відбуватиметься щовівторка на офіційних сторінках Київстар у Facebook та Instagram. Після проведення кожного розіграшу, накопичені за попередній тиждень шанси будуть анульовані. 30 грудня розігруватиметься головний приз – MacBook Pro.

   * Звичайна вартість сервісу ROZETKA Premium на 3 місяці складає 149 грн, проте абоненти Київстар оплачують на сайті онлайн-магазину лише 3 грн.