м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар продовжує надавати Домашній Інтернет безоплатно в областях з активними бойовими діями

   01.04.2022

   З 1 квітня Київстар продовжує надавати послуги Домашнього Інтернету навіть без оплати тарифу своїм клієнтам, які живуть в областях з активними бойовими діями, викликаними російським вторгненням в Україну.

   Таким чином, Київстар продовжує допомагати своїм клієнтам отримувати актуальну інформацію, працювати та навчатися онлайн, займатися волонтерством, навіть якщо в них немає можливості поповнити рахунок для оплати послуги.

   Іллюстрація до новини

   У березні до 420 тисяч клієнтів компанії могли користуватися послугою безоплатно по усій Україні.

   Також Київстар продовжує розвивати свою інфраструктуру фіксованого інтернету, навіть в умовах війни росії проти України. Компанія забезпечила 400 укриттів в різних містах України безкоштовним Wi-Fi, розширила роботу мережі на 30 нових багатоповерхових будинків або майже 4 000 квартир.

   Ця робота потребує значних фінансових інвестицій. Тому компанія просить клієнтів, які мають можливість оплатити рахунок, зробити це. Таким чином, ви долучитеся до відновлення та розширення мережі, а також до допомоги тим, хто в районах бойових дій зараз не може оплатити послуги.

   «Попри війну, ми активно працюємо над відновленням пошкодженої інфраструктури, встановлюємо безкоштовний Wi-Fi у бомбосховищах та збільшуємо покриття у нових будинках. Більше 11 тисяч сімей з початку війни обрали Київстар у якості провайдера домашнього інтернету. Щоб все це було можливим, наші спеціалісти проявляють неабияку витримку та сміливість» – коментує Сергій Сухорук, керівник департаменту фіксованого зв'язку Київстар.

   Нагадаємо, що з початку російської агресії проти України, Київстар запровадив пакет заходів для підтримки суспільства та своїх абонентів. Зокрема, компанія забезпечила клієнтів безоплатними послугами мобільного зв’язку, Домашнього Інтернету та Київстар ТБ; достроково виплатила в державний бюджет понад 1 мільярд гривень податку на прибуток та перерахувала більш ніж 20 мільйонів гривень на гуманітарну допомогу для ЗСУ, лікарням та літнім людям.

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на кінець 2021 року обслуговував 26,2 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. На сьогодні понад 90% населення України проживає у зоні мережі LTE. Київстар. Компанія забезпечує найвищу поміж мобільних операторів України середню швидкість передачі даних у мережі мобільного зв’язку, що підтверджується дослідженнями Speedtest від Ookla. Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку та інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний як найбільший платник податків на телеком ринку, кращий роботодавець та соціально відповідальна компанія. Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.