м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар продовжує термін підключення тарифу передплати «Дзвінки для батьків»

   08.06.2020

   Абоненти Київстар можуть перейти на контрактний тарифний план «Дзвінки для батьків» без підписання договору у фірмовому магазині. Для цього на час карантину оператор запустив його спеціальну версію на передплаті . А зараз, для зручності та безпеки абонентів, термін підключення цього тарифу продовжено до 15 червня включно.

   «Дзвінки для батьків» було спеціально розроблено для абонентів віком від 60 років, які зазвичай використовують лише дзвінки в мережі. За 60 грн на місяць абоненти отримають безлімітні дзвінки у мережі Київстар, а дзвінки на номери інших мобільних операторів та номери фіксованого зв’язку будуть коштувати лише 0,6 грн/хв.

   Щоб підключити тариф не відвідуючи фірмовий магазин достатньо зателефонувати оператору довідкового центру за номером 466 та назвати свій індивідуальний податковий номер*. З 16 червня підключення на тариф передплати вже буде не доступним, але абоненти зможуть як і раніше обрати контрактну версію тарифу.

   Звертаємо увагу. Тим, хто підключив тариф передплати протягом 6 тижнів треба буде відвідати магазин Київстар, щоб підписати договір та перейти на умови контрактного обслуговування у тарифі «Дзвінки для батьків». Якщо абонент не зможе підписати договір протягом цього часу, то він і надалі буде користуватися зв’язком, але на умовах тарифу «Київстар Комфорт» — найдоступнішого тарифу для абонентів передплати.

   *ІПН використовується лише для перевірки віку абонента під час переходу на тариф та не буде зберігатися у інформаційних системах Київстар. Робота з персональними даними абонентів здійснюється компанією винятково в рамках чинного законодавства України.