м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар пропонує абонентам оновлений тариф «Смачний»

   17.06.2020

   З 18 червня 2020 року абоненти Київстар у окремих регіонах* зможуть підключити новий тариф «Смачний» з вигідними умовами.

   Лише за 100 грн на 4 тижні абоненти отримають:

   • 20 000 Мб мобільного інтернету;
   • Безлім для дзвінків у мережі Київстар;
   • 300 хвилин для дзвінків на інші мобільні мережі в Україні та на номери за кордоном**;
   • Сервіс Star Guard Lite без додаткової плати.

   Попередні тарифні плани, які були доступні для підключення у регіонах («Дайте Ще», «Київстар Комфорт» та «Смачний безлім») продовжать діяти без змін для абонентів, які їх підключать до 18 червня. Але надалі вони не будуть доступні для підключення новими клієнтами. Також в деяких областях не буде доступний для підключення нових абонентів контрактний тариф «Безлім +»***

   *Тарифний план «Смачний» діятиме в таких областях: Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернівецька, Чернігівська. Детальний перелік районів в рамках області буде доступний в описі тарифного плану починаючи з 18 червня.

   **Хвилини діють також для дзвінків на номери мобільного та фіксованого зв’язку у Польщі, Італії, Німеччині, Чехії та РФ. За даними Київстар, майже 90% усіх дзвінків за кордон абоненти здійснюють саме в ці країни.

   *** Мається на увазі Кіровоградська, Донецька, Луганська області.