м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар пропонує абонентам вдвічі більше послуг за ті ж гроші

   15.07.2020

   З 15 липня та до 31 серпня абоненти Київстар можуть отримати вдвічі більше мегабайтів мобільного інтернету, хвилин для дзвінків на інші мережі та SMS-повідомлень, ніж передбачено у їх тарифі.

   Вигідною пропозицією можуть скористатися абоненти, які обслуговуються на передплаті, користуються тарифами «Все разом» або контрактними тарифами для фізичних осіб*. Для цього їм достатньо мати оплачений пакет послуг на місяць/4 тижні та відправити запит одним із декількох зручних способів:

   • ввівши короткий код *222#;
   • скориставшись голосовим меню за номером 222;
   • скориставшись додатком «Мій Київстар».

   Протягом дня їм буде нарахований другий пакет послуг без жодних доплат. Наприклад, абоненти з тарифом «Спілкування без меж» отримають додатково 3000 Мб та 30 хвилин для дзвінків на інші мобільні та за кордон. Абоненти передплати можуть користуватися додатковими послугами до наступної дати оплати за тарифом, а контракті абоненти та клієнти з тарифами «Все разом» — до кінця календарного місяця. А потім вони зможуть знову замовити ще один додатковий пакет послуг.

   *Пропозиція не розповсюджується на тарифи для бізнесу та тарифи зі спеціальними умовами: Київстар Комфорт 2018, Професіонал, Дзвінки для батьків, Інтернет для батьків, SIM для пристроїв, Smart SIM.

   Довідка про Київстар:

   Київстар — найбільший український оператор телекомунікацій за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій для 26 млн абонентів. Послуги 4G Компанії доступні на території, де проживає 80% населення України. У мобільної мережі Київстар середня швидкість передачі даних найвища серед мобільних операторів України, що підтверждують дані міжнародних компаній Ookla та nPerf за 2018 та 2019 рр.

   Акціонери Київстар — міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до державного бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.