м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар пропонує бізнес-клієнтам сервіс кваліфікованого електронного підпису - DEPOSITSIGN

   02.12.2021

   Сервіс розроблений однойменною компанією DepositSign та відтепер надається за підтримки Київстар. Він дозволяє абонентам оператора створювати ключі кваліфікованого електронного підпису (КЕП) та зберігати їх у хмарному сховищі.

   КЕП DEPOSITSIGN доступний користувачам скрізь, де є інтернет, через відповідний мобільний додаток для IOS та Android. Він відповідає всім вимогам чинного законодавства у сфері електронних довірчих послуг і захисту інформації та має таку ж юридичну силу, як і власноручний підпис.

   DEPOSITSIGN дозволяє:

   • генерувати особисті ключі через кабінет користувача DEPOSITSIGN;
   • створювати КЕП через мобільний додаток;
   • здійснювати електронну ідентифікацію з використанням сервісу DEPOSITSIGN;
   • отримати електронну печатку для ПРРО без фізичної присутності користувача;
   • легко подавати електронну податкову звітність;
   • інтегрувати сервіс КЕП з інформаційними системами компаній завдяки API;
   • користуватися ключами без ризику пошкодити або втратити їх.

    

   DEPOSITSIGN доступний для застосування у державних та приватних електронних сервісах  фізичними, юридичними особами та ФОП. Якщо компанія не має прямої інтеграції, кожен користувач може самостійно згенерувати файловий ключ з використанням особистого кабінету DepositSign.

   Сервіс має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс додатків. Згенеровані в ньому ключі зберігаються у хмарному сховищі, що запобігає їхньому пошкодженню або втраті. А завдяки двофакторній автентифікації унеможливлюється використання особистих ключів підписувачів третіми особами.

   Щоб розпочати роботу з DEPOSITSIGN необхідно:

   1. Заповнити форму на офіційному сайті Київстар, щоб отримати дзвінок від менеджера та покрокову інструкцію, як підключити послугу.
   2. Пройти ідентифікацію в одному з пунктів обслуговувань DEPOSITSIGN, маючи при собі необхідні документи. За потреби фахівці можуть провести ідентифікацію в офісі замовника.

   Отримати більше інформації щодо отримання та використання DEPOSITSIGN або ж замовити консультацію можна на сайті Київстар.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія  надає послуги на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 90% населення України живе на території дії мережі LTE Київстар. Компанія є лідером ринку мобільного зв’язку, фіксованого інтернету і конвергентних послуг (зв’язок, інтернет, ТБ). Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Компанія Київстар 23  роки  працює в Україні, і визнана як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанія. 

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.