м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар пропонує нову можливість заощадити

   26.07.2022

   Національний мобільний оператор Київстар з початку війни дбає, щоб абоненти не тільки залишатись на зв’язку, а й мали можливість заощаджувати кошти. Тому у популярному тарифі передплати Твій СТАРТ відсьогодні починає діяти опція Без Гігабайтів, завдяки якій можна відключити інтернет в пакеті.

   Після цього вартість тарифу зменшиться зі 135 грн до 100 грн/4 тижні, і в абонентів залишаться всі інші пуслуги:

   • безлім для дзвінків у мережі Київстар;
   • 100 хвилин для дзвінків на інші мобільні мережі в Україні та на деякі закордонні напрямки: у Польщі, Італії, Німеччині, Чехії та в інших країнах;
   • 100 Мб* мобільного інтернету у вигляді бонусу, на випадок оновлення програм у смартфоні.

   Твій СТАРТ з опцією Без Гігагабійтів також підтримує послугу Роумінг як вдома, а отже вхідними та вихідними дзвінками у роумінгу можна користуватися тільки оплативши вартість тарифу.

   Без Гігабайтів чудово підійде клієнтам, хто не використовує мобільний інтернет на смартфоні або користується кнопковим телефоном. Підключити цю опцію можуть абоненти, які вже мають тариф Твій СТАРТ та ті, хто тільки планує його підключити. Для цього треба зателефонувати на номер 477 або ввести код *928*1#.

   Разом з цим, Київстар продовжує розширювати лінійку тарифних планів передплати та контракту, щоб абоненти могли обрати найбільш відповідний за наповненням послуг варіант. Нещодавно запустили патріотичний тариф LOVE UA з Суперсилою «Допомога ЗСУ» та пакет тільки для мобільного інтернету СуперГіг.

   *При обраній опції Без Гігабайтів тарифікація соціальних мереж та меседжерів відбувається на стандартних умовах.

   Довідка про Київстар:

   Київстар — найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на березень 2022 року обслуговував 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Компанія забезпечує найвищу поміж мобільних операторів України середню швидкість передачі даних у мережі мобільного зв’язку, що підтверджується дослідженнями Speedtest від Ookla.

   Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку та інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін. Акціонери Київстар — міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний як найбільший платник податків на телеком ринку, кращий роботодавець та соціально відповідальна компанія.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua