м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар пропонує своїм абонентам заощаджувати завдяки спільній акції з WOG

   15.09.2022

   Київстар продовжує активну співпрацю із партнерами, щоб абоненти мали якомога більше можливостей користуватись різноманітними послугами та бонусами. Зараз абоненти передплати, контракту та бізнес-клієнти Київстар, заправляючи повний бак на WOG можуть отримати бонуси: 1.25 грн з кожної літри пального.

   Наприклад, якщо ви заправите 50 літрів пального, то отримаєте бонусами 62,5 грн. Для того, щоб взяти участь в акції, необхідно користуватися мобільним додатком Мій Київстар або завантажити його на свій смартфон та авторизуватися. На головному екрані додатка абоненти отримають унікальний код, який потім можна використати при оформленні замовлення у Pride від WOG.

   Після активації промокоду бонуси при заправці до повного бака можна отримувати зі всіх видів якісного пального від WOG без обмежень за кількістю заправок. Отримати промокод можна з 15 вересня до 15 жовтня 2022 включно, а скористатись ним — по 31 жовтня 2022 включно.

   Нагадаємо, що Київстар регулярно створює можливості для абонентів отримувати вигідні пропозиції від партнерів та користуватися додатковими послугами оператора без жодних доплат. Для цього існують Суперсили — послуги, які можна вибрати для доповнення основного пакета у тарифі в залежності від потреб кожного абонента: Домашній інтернет, Київстар ТБ, додаткові гігабайти або хвилини розмов. А віднедавна з’явилася надзвичайно корисна Суперсила «Допомога ЗСУ». Підключити додаткову Суперсилу до свого тарифу абоненти можуть на сайті або через додаток Мій Київстар.

   Довідка про Київстар

   Київстар — найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на червень 2022 року обслуговував 24,8 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1,2 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G. Київстар. Компанія забезпечує найвищу поміж мобільних операторів України середню швидкість передачі даних у мережі мобільного зв’язку, що підтверджено дослідженнями Speedtest від Ookla. Клієнтам компанії доступні можливості мобільного, фіксованого зв’язку й інтернету, конвергентні рішення, а також інноваційні послуги Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, цифрове ТБ та ін.

   Акціонер Київстар — міжнародна Група VEON, що має головний офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні та визнаний найбільшим платником податків на телеком-ринку, кращим роботодавцем і соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua