м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар пройшов сертифікацію ISO/IEC 27001:2013 для реалізації нових напрямків бізнесу

   10.01.2022

   Київстар пройшов сертифікацію на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO/IEC 27001:2013. Таким чином, телеком-оператор підтвердив ефективність системи менеджменту інформаційної безпеки (СМІБ) при реалізації нових напрямків бізнесу.

   «Впроваджуючи нові напрямки бізнесу, ми орієнтуємось на вимоги як національних, так і міжнародних стандартів. Наявність сертифікату підтверджує надійність та захищеність інформаційних систем, даних у системах і бізнес-процесах компанії, а також відповідність системи інформаційної безпеки найкращим світовим практикам», – коментує Ілля Польшаков, директор з розвитку нових напрямків бізнесу Київстар.

   ISO/IEC 27001:2013 – це модель для розробки, впровадження, функціонування, моніторингу, аналізу, підтримки та покращення СМІБ. У випадку Київстар – це гарантія надійності таких напрямків:

   • послуги центру обробки даних (ЦОД), у тому числі хмарного, на основі технології Azure Stack Hub;
   • продукти та послуги на основі технології інтернету речей (IoT);
   • аналітичні продукти та сервіси на основі BigData;
   • мобільні фінансові продукти та послуги (MFS).

    

   «Сьогодні інформаційна безпека стає пріоритетом № 1 у багатьох провідних компаній в Україні незалежно від сфери діяльності. Отримання сертифікату для Київстар підтверджує те, що компанія має надійний захист та безпечну IT інфраструктуру», – зазначив Дмитро Фефелов, менеджер з продажів компанії Бюро Верітас Сертіфікейшн Україна.

   Сертифікація системи управління інформаційної безпеки говорить також про захищеність ІТ-інфраструктури, що підтверджено і незалежним аудитом. Це важливо для клієнтів компанії, до яких висуваються галузеві вимоги щодо інформаційної безпеки: банків, компаній держсектора, об'єктів критичної інфраструктури та інших.

   Сертифікаційний аудит Київстар проводила компанія Бюро Верітас Сертифікейшн Україна, лідер у галузі тестування, інспекції та сертифікації. Київстар – перша компанія у групі VEON, яка отримала сертифікат ISO/IEC 27001:2013.

   Детальніше за посиланням.

    

   Довідка про Бюро Верітас Сертифікейшн Україна

   Будучи незалежним органом із сертифікації, Бюро Верітас Сертіфікейшн пропонує повний спектр послуг у галузі сертифікації та аудиту. Компанія проводить аудити відповідності вимогам міжнародних стандартів, а також специфічним вимогам замовників у галузі якості, охорони праці та безпеки на виробництві, екології та соціальної відповідальності. На українському сертифікаційному ринку – з 1997 року.

   Додаткова інформація: contact.bsd@bureauveritas.com, https://www.bureauveritas.com.ua/ru

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія  надає послуги на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі понад 90% населення України живе і працює у зоні дії мережі LTE Київстар. Крім того, компанія є лідером ринку фіксованого інтернету, а також провайдером конвергентних послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, ТБ).Також Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).Київстар 24  роки  працює в Україні, і визнаний як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанія. 

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.