м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар робить безлімітними популярні додатки та голосові дзвінки в месенджерах у роумінгу

   12.11.2020

   З 12 листопада 2020 року для всіх своїх абонентів Київстар робить 10 додатків безлімітними у роумінгу, тобто доступними без тарифікації мобільного інтернету. Безлім діятиме також і для голосових дзвінків у популярних месенджерах.

   «Незважаючи на закриті кордони у багатьох популярних країнах, невелика частина наших клієнтів продовжує подорожувати та користуватися роумінгом. Щоб дати їм більше можливостей для спілкування, ми робимо корисні додатки безлімітними. Без списання мегабайтів тепер можна не лише писати, але й дзвонити в менеджерах, користуватися картами онлайн та іншими популярними сервісами. Ми робимо це, щоб наші абоненти були завжди на звязку зі своїми близькими навіть за кордоном» – розповів Павло Даніман, директор з маркетингу Київстар.

   Безлім діятиме для голосових дзвінків та для текстових повідомлень у 4 популярних месенджерах: Viber, Facebook Messenger, Telegram та WhatsApp. Також серед додатків, за які не будуть списуватися мегабайти: онлайн-карти Google Maps та Maps для IOS, туристичні додатки Booking, AirBnB, Skyscanner та Tickets.ua

   Безлім діятиме для всіх абонентів Київстар незалежно від форми обслуговування. Він працюватиме одразу у 135 країнах світу, як у стандартних тарифах роумінгу, так і в рамках послуг «Ідеальний роумінг», «Простий роумінг» та «Комфортного роумінгу».

   Нагадаємо, що для економії коштів у роумінгу абоненти Київстар можуть підключити вигідні тарифи «Ідеального роумінгу» та користуватися мобільним інтернетом від 0,1 грн за мегабайт та телефонувати від 1 гривні за хвилину розмови.   Для цього необхідно лише відправити USSD-запит *505#, після чого абонент отримає індивідуальну пропозицію та інструкцію для її підключення.