м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар робить деякі послуги мобільного зв’язку більш доступними

   14.10.2020

   З 21 жовтня 2020 року абоненти передплати* Київстар зможуть користуватися дзвінками на міські номери, інтернетом, SMS та MMS-повідомленням, сплачуючи за кожну одиницю наданої послуги окремо.

   Нагадуємо, що базові умови тарифних планів передбачають надання відповідного пакета послуг. Але якщо у абонента буде недостатньо коштів на рахунку, щоб отримати пакет послуг, Київстар буде надавати послуги з оплатою за одиницю.

   Таким чином, абоненти Київстар зможуть користуватися інтернетом, відправляти повідомлення тощо, навіть якщо у них на рахунку лише 1-3 грн. Зокрема, у випадку недостачі коштів на пакет послуг, будуть діяти такі тарифи за кожну одиницю послуг:

   Види послуг мобільного зв’язкуУмови, грн**
   Вихідні SMS повідомлення на всі мережі по Україні, грн за sms1,00
   Вихідні SMS повідомлення на закордонні номери, грн за sms3,00
   Дзвінки на мережу фіксованого зв’язку України та з кодом 092, 094, грн за хв1,50
   Плата за доступ до Інтернету, грн за МБ0,10
   Вихідні ММS повідомлення на мережу Київстар, грн за ММS1,00

   Звертаємо увагу, що такі тарифи будуть діяти протягом всього дня з моменту використання послуг, навіть якщо абоненти поповнили свій рахунок і у них достатньо коштів для замовлення пакета послуг згідно стандартних умов.

   *Щоб перевірити чи будуть вказані вище тарифи діяти у вашому тарифному плані, перевірте його умови після 21 жовтня на нашому сайті.

   **Ціни вказані з урахуванням всіх податків та зборів.