м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар розширює географію сервісу SMS-оплати за проїзд в транспорті

   28.02.2019

   Найбільший телеком-оператор України продовжує впроваджувати інноваційні проекти для населення міст на базі телекомунікаційних технологій. Наразі сервіс SMS-оплати проїзду в міському транспорті працює вже в двох містах.  З жовтня 2018 р. в Івано-Франківську, з лютого 2019 р. - у  Вінниці, а з 5 березня буде також запущений у Львові.

   Сервіс простий та зрозумілий в користуванні, тому він швидко набуває популярності. Так,  в Івано-Франківську кількість користувачів щомісяця збільшується щонайменше на 23%.

   Окрім зручності для пасажирів, новий сервіс дає можливість міським службам точніше оцінити пасажиропотік у громадському транспорті та збільшити обсяг здійснюваних платежів. Принцип оплати послуги за допомогою SMS може бути масштабований:  ним  буде зручно оплачувати паркування, квитки в кіно, музеї чи театри, комунальні або інші обов'язкові платежі та ін.

   «Ми дуже раді, що продукт Київстар Смарт-Гроші та SMS-оплати сприяють розвитку безготівкової економіки. - зазначив Тарас Горкун,  начальник департаменту мобільних фінансових послуг Київстар. -  На сьогодні абонентам доступно близько 2000 сервісів та послуг:  серед яких найбільш популярні комунальні платежі та  розрахунки в інтернеті. Понад 600 тис. абонентів Київстар регулярно користуються можливостями Смарт-Гроші, а тренд на зростання абонентів складає 18%. І  SMS-оплата в транспорті  точно матиме  майбутнє в інших містах України».

   Київстар реалізує також низьку інших спільних проектів з містами України. Наприклад, Big Data данні Київстару позитивно вплинуть на розвиток інфраструктури міст, посприяють новим підходам до оцінки туристичної привабливості регіонів.  SMS-розсилка забезпечить своєчасне інформування населення в разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також в рамках соціальної програми «Пошук дітей», допоможе в роботі Національній поліції. Співпраця з містами України також передбачає відкриття мешканцям можливості для отримання електронних послуг від місцевих адміністрацій за допомогою технології Mobile ID тощо.

   У впровадженні інноваційних проектів Київстар відкритий до співпраці з усіма містами України, зокрема готовий оперативно підключати їх до сервісу SMS-оплат. Від місцевих муніципалітетів запуск послуги не потребує жодних витрат, адже технологія повністю розроблена компанією Київстар. Для її підключення комунальні транспортні підприємства можуть надіслати заявки на електронну адресу  m-com@kyivstar.net .

   Смарт-Гроші - повноцінний мобільний гаманець, який дозволяє «тут» і «зараз» здійснювати платежі і грошові перекази. З його допомогою гроші з мобільного рахунку можна використовувати не тільки для оплати телеком-послуг - тепер абоненти передплаченого зв'язку Київстар також можуть на особистому досвіді переконатися в перевазі роботи з різними видами фінансових продуктів з мінімальною комісією або без неї. Послуга «СМАРТ-ГРОШІ» надається на базі електронних грошей Національної платіжної системи «ПРОСТIP» в партнерстві з АТ «АЛЬФА-БАНК».

   
    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G. За дослідженнями міжнародної компанії Ookla, у мережі Київстар середня швидкість мобільної передачі даних є найвищою в Україні. Послугами Київстар користується 26,4 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

   Київстар понад 20 років працює в Україні та є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.