м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар розширює можливості для спілкування абонентів передплаченого зв'язку

   23.09.2019

   1 жовтня 2019 року Київстар запропонує оновлену лінійку тарифних планів для нових абонентів передплаченого зв'язку або для тих, хто хоче самостійно змінити свій тарифний план. У нових пропозиціях Київстар дасть ще більше можливостей для безлімітного спілкування та використання 4G/3G.

   У зв’язку із запуском нової лінійки тарифних планів з 1 жовтня 2019 року буде припинена можливість підключення нових абонентів або перехід вже існуючих на тарифні плани «Безлім Соцмережі», «Безлім Месенджери», «Безлім Відео».

   Назва тарифних планів «Максимальний Безлім», «Київстар Комфорт» та «Дайте Ще!» буде змінена, відповідно, на «Максимальний Безлім 2019», «Київстар Комфорт 2018» та «Дайте Ще! 2018». Можливість підключення нових абонентів або перехід вже існуючих на них також буде припинено з 1 жовтня 2019 року.

   Звертаємо увагу, що для всіх діючих абонентів та тих, хто перейде на один із вказаних тарифів до 1 жовтня, жодних змін не відбудеться. Вони і далі будуть користуватися ними за тими умовами, які є зараз. Якщо стартовий пакет був придбаний до оновлення умов, проте активований 1 жовтня або пізніше – будуть діяти умови нового тарифного плану. Зі всіма деталями оновлених тарифних планів можна буде ознайомитися у розділі «Тарифи», починаючи з 1 жовтня 2019 року.

   Також 1 жовтня відбудется зміна назви послуги «SIM для планшета» на «SIM для планшета». Інших змін в умовах надання послуги не буде.