м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар розширює можливості для спілкування контрактних абонентів (юридичних та фізичних осіб)

   15.10.2019

   22 жовтня 2019 року Київстар представляє оновлену лінійку тарифних планів для контрактних абонентів (юридичних та фізичних осіб), які дадуть більше можливостей для використання 4G/3G, безлімітного спілкування, комфортної роботи та розваг. Тарифи будуть доступні для нових абонентів та тих, хто самостійно захоче перейти на їх умови.

   Серед переваг у новій лінійці тарифів: збільшення кількості країн для міжнародних дзвінків, замовлення та використання послуги електронного підпису Mobile ID за нуль гривень. Для нових абонентів та тих, які мігрують з передплати, діятиме послуга «Простий старт», яка дозволить отримати повний пакет послуг у деяких тарифах лише за 100 гривень.

   У фізичних осіб буде можливість отримати послугу «SIM для пристроїв» без додаткової плати за пакет послуг. Для бізнес-абонентів серед переваг: включений пакет програм Microsoft Office 365, послуги «Віртуальна мобільна АТС»  та «Запис розмов», хвилини для користування фіксованим телефонним зв`язком та інші. Кожен новий бізнес-абонент може скористатися усіма перевагами нових тарифів зі знижкою 50%, підключивши акцію «Бізнес-старт».

   У зв’язку із запуском нової лінійки тарифних планів з 22 жовтня 2019 року:

   • буде припинена можливість підключення нових абонентів або перехід вже існуючих на деякі тарифні плани для контрактних абонентів (юридичних та фізичних осіб): «Київстар Kоманда», «Київстар 4G», «Київстар 4G Extra», «Київстар 4G Ultra», «Київстар 4G Business», «Київстар 4G Business VIP». Також буде припинено підключення послуги «Все просто для бізнесу».
   • Назва тарифного плану «Київстар Родина» буде змінена на «Київстар Родина 2018», можливість підключення на цей тариф також буде припинена.
   • Назва послуги «SIM-пара» буде змінена на «SIM для другого телефона».

   Звертаємо увагу, що жодних змін в умовах обслуговування абонентів із вказаними тарифними планами не відбудеться.

   Зі всіма деталями оновлених тарифних планів можна буде ознайомитися у розділі «Тарифи», починаючи з 22 жовтня 2019 року.