м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар розширив покриття 4G в Києві в діапазоні 1800 МГц

   02.07.2018

   01 липня високошвидкісний мобільний інтернет 4G від Київстар в діапазоні 1800 МГц запустився в Києві. Тепер покриття стало ширше – радіус дії 1800-х частот у кілька разів більший, ніж у 2600-х.

   4G надається всім абонентам Київстар без додаткової плати згідно діючих тарифних планів. Нагадаємо, що для використання 4G потрібно підготувати свій гаджет та SIM-карту. Абоненти Київстар можуть перевірити, чи підтримує їх смартфон і SIM-карта зв'язок четвертого покоління за допомогою USSD-кодів: *245*5# – для перевірки смартфона; *245*4# – для перевірки SIM-карт. Замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар або самостійно. Так само компанія пропонує широкий вибір 4G-смартфонів і гаджетів за вигідною ціною в магазинах і на сайті.

   «Ми дуже вдячні Президенту, Прем'єр-міністру, Регулятору, депутатам, які дали операторам можливість запускати в Україні нові технології. Цифровий розрив обов'язково буде подоланий спільними зусиллями, і це найголовніше»,зазначив Петро Чернишов, президент Київстар, СЕО Бізнес Одиниці Євразія VEON.

   Київстар надає швидкісний мобільний інтернет з максимальною теоретичною швидкістю передачі даних в діапазонах 2600+1800МГц – до 700 Мбіт/с. Більше деталей про 4G за посиланням.

   Кількість абонентів Київстар, які скористалися 4G в діапазоні 2600 МГц з моменту запуску в квітні, перевищила 1 млн. Споживання мобільного інтернету четвертого покоління перевищило 2400 ТБ – цього вистачить на 190 років перегляду відео у високій якості або на 2469 років прослуховування музичних треків.

   Довідка

   Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 3G та 4G. Послугами оператора користується понад 26 млн абонентів.

   Акціонери Київстар – міжнародна группа VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ, Нью-Йорк та Euronext, Амстердам.

   Київстар 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків на телеком ринку, а також одним з кращих роботодавців та соціально відповідальною компанією. За час роботи в Україні Київстар перерахував до бюджету країни понад 57 млрд грн податків, а також інвестував у розвиток телекомунікацій понад 36 млрд грн.

   За додатковою інформацією звертайтесь: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.