м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар розширив статус сертифікованого партнера Microsoft

   09.04.2021

   Київстар є сертифікованим партнером Microsoft та нещодавно отримав нові компетенції по програмі партнерства Microsoft, що підтверджує високу кваліфікацію фахівців компанії з розвитку та впровадження наземних, конвергентних та хмарних рішень на основі технологій Microsoft.

   Київстар розширив статус сертифікованого партнера Microsoft золотими компетенціями - Gold Collaboration and Content та Gold Datacenter, а також срібною - Silver Project and Portfolio Management за напрямами:

   • надання рішень SharePoint, які допомагають обмінюватися вмістом, взаємодіяти і підвищувати продуктивність команд;
   • перетворення центрів обробки даних в більш гнучкі, масштабовані і економічні рішення;
   • постачання рішень з управління корпоративними проєктами.

   Щоб регулярно підтверджувати статус Microsoft Certified Partner фахівці з розвитку та впровадження хмарних, наземних та конвергентних сервісів компанії Київстар здають екзамени та проходять сертифікацію. Так, експерти Київстар доводять, що володіють глибокими технічними знаннями, навичками та практичним досвідом для розуміння бізнес задачі клієнта та розробки проєктів в галузі хмарних та конвергентних продуктів на основі технологій Microsoft.

   «Ми не зупиняємося та продовжуємо нарощувати експертизу команди, яка працює з хмарними технологіями Microsoft та впроваджує проєкти для клієнтів. Отримання та захист кожної компетенції – важливий здобуток для Київстар, який змінюється зсередини та трансформується з мобільного оператора в постачальника комплексних технологічних конвергентних рішень для бізнесу, - зазначає Ілля Польшаков, директор з розвитку нових напрямків бізнесу Київстар.

   Статус Microsoft Certified Partner надає мобільному оператору низку переваг, серед яких – гнучкий та швидкий доступ до інноваційних матеріалів Microsoft, до інформації про розробки, рішення та продукти, програми навчання, а також доступ до технічної та консалтингової підтримки. Наразі у компанії Київстар 11 срібних та золотих компетенцій, які здобули 27 фахівців компанії Київстар.

    

   Довідка про Київстар:

   Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, якого обрали майже 26 млн абонентів мобільного зв’язку і понад 1 млн користувачів «Домашнього інтернету». Компанія  надає послуги на основі широкого спектра мобільних та фіксованих технологій, у тому числі 4G. Наразі 87,4% населення України живе на території дії мережі LTE Київстар. Компанія є лідером ринку мобільного зв’язку, фіксованого інтернету і конвергентних послуг (зв’язок, інтернет, ТБ). Київстар надає інноваційні рішення з використанням Big Data, IoT, Cloud solutions, мобільні фінансові послуги, та інші. Для стартап-компаній створена унікальна платформа Open API, яка дає можливість розробникам використовувати аналітичні дані оператора для  власних цифрових продуктів.

   Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, головний офіс в Нідерландах.  Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Компанія Київстар 23  роки  працює в Україні, і визнана як найдорожчий бренд України, найбільший платник податків у галузі зв’язку, кращий роботодавець та соціально-відповідальна компанією. 

   Додаткова інформація: pr@kyivstar.net.