м. Київ
Виберіть місто

   Новини і акції

   Київстар спрощує надання послуги «Міжнародні дзвінки» для абонентів передплати

   10.03.2020

   Нагадуємо, що в багатьох діючих тарифах Київстар пропонує для своїх абонентів дзвінки на найпопулярніші напрямки за кордон в рамках хвилин на інші мережі. Тобто без додаткової плати абоненти можуть телефонувати на номери фіксованого та мобільного зв'язку в Польщу, Італію, Росію, Чехію та Німеччину.

   Через це 17 березня 2020 року завершується термін дії архівних послуг «Улюблені країни» і «100 хвилин на улюблену країну». Абоненти, які раніше користувалися цими послугами, можуть отримувати переваги в актуальних тарифах, де передбачені хвилини для дзвінків на популярні напрямки за кордон: в Польщу, Італію, Німеччину та інші країни без плати за замовлення додаткових послуг. Крім того, абоненти можуть користуватися стандартними умовами для дзвінків за кордон, які зараз стали значно вигідніше і дозволяють телефонувати усього від 1 грн за хвилину.

   Також з 17 березня 2020 року в тарифах «Максимальний Безлім 400 2018» і «Дайте Ще! 2018»* почнуть надаватися пакети хвилин для дзвінків на міжнародні напрямки. Наприклад, при дзвінках в Німеччину надаватиметься пакет з 20 хвилин до кінця доби вартістю 20 грн. Тобто 1 хвилина буде коштувати 1 грн. Як і раніше в першу чергу будуть діяти умови тарифу.

   З повним переліком країн і більш детальною інформацією про нові умови дзвінків за кордон можна ознайомитися на сторінці.

   *Для абонентів із тарифом «Дайте ще! 2018» навіть без першого поповнення рахунку будуть надаватися міжнародні дзвінки на наступних умовах: дзвінки на номери Польщі, Італії, Чехії та Росіі по 1 грн/хв. Дзвінки на інші напрямки за кордон – згідно стандартних умов. Детальніше про перше поповнення рахунку дивіться в описі тарифу.

   Тарифи вказані з урахуванням всіх податків і зборів.